Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

Granada - Sevilla

5 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Granada-Sevilla

Süre

5 Gün

Tur Kodu

G001

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

5 Gün

599 €

449

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  İstanbul - Malaga - Granada

  İstanbul (yeni) Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tatilob kontuarı önünde sabah saat  05:20'de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1305 tarifeli seferi ile saat  08:20'de  Malaga'ya hareket. Yerel saate göre 12:05'de  Malaga'ya inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Granada'ya hareket ve panoramik Granada şehir turu.  Şehir turunun ardından serbest zaman. Tur bitimi otele hareket, odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 • 2Gün

  Granada

  Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra  Al Hambra Sarayı turu gerçekleşecektir. (Saray ziyareti müsaitliğe bağlı olarak gerçekleştirilmekte olup, müsaitlik olmaması durumunda sadece bahçesi gezilecektir.)  Alhambra; Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Alhamra, yani "Kızıl" denmiştir. Tur sonrası otele geri dönüş. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Sacromonte Çingene Mahallesi & Albaicin turunu gerçekleştiriyoruz. Sacromonte'de, Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan eski Çingene Mahallesi'nde bulunan doğal mağaralarda bir içecek eşliğinde Çingene Show'unu izliyoruz. Gösterinin ardından yine Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan eski Müslüman Mahallesi Albaicin'ı gezintimizi gezerek turumuzu sonlandırıyoruz. Otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde.
  Al Hambra Sarayı Turu 50 Euro
  Sacromonte Çingene Mahallesi & Albaicin Turu 35 Euro

 • 3Gün

  Granada - Cordoba - Sevilla

  Sabah kahvaltısı ardından odaların boşaltılması ve  Cordoba’ya hareket. Cordoba ‘ya varışta yapılacak olan panaromik şehir turumuzda; yapımına 785 yılında başlanan ve 987 de tamamlanan, Batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba Camii ve Musevi Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Verilecek kısa bir molanın ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Cordoba Camii turunu gerçekleştiriyoruz. Tur bitimi Sevilla'ya hareket ve varışımıza istinaden yapılacak panoramik Sevilla şehir tutunda; Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşaa edilmeye başlanan katedral, Arap, Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yanyana yükseldiği Krallık Malikanesi Alcazar, Altın Kule denilen 13.YY'dan kalma kale görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi arzu eden misafirlerimiz için ekstra Alcazar & Katedral turu gerçekleşecektir. Sonrasında otelimize hareket, odalara yerleşme ve serbest zaman.  Geceleme otelimizde.
  Alcazar & Katedral turu ​ 30 Euro 
  Cordoba Camii turu 35 Euro

 • 4Gün

  Sevilla

  Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Ronda turuna  atılabilirler.Dünyaca ünlü  tarih kokan Ronda şehir gezisi sonrası Sevilla'daki otelimize geri dönüş. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra muhteşem bir Flamenco Show'unu izlemek için otelden hareket. Gösteri sonrasında otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.
  Rondo Turu 35 Euro
  Flamenco Show Turu 45 Euro

 • 5Gün

  Sevilla - Malaga - İstanbul

  Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Malaga'ya hareket. Malaga Turu'na katılma imkanı buluyoruz. Ünlü ressam Pablo Picasso’nun doğduğu şehir olan Malaga'daki turumuzda; Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Malaga Katedrali, Calle Marques de Larios, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman),La Alcazaba ve panoramik olarak Gibralfaro Kalesi göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasında Malaga Havalimanı'na hareket. Bilet, bagaj ve pasaport  işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1304 tarifeli seferi ile saat 17:55'de İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 23:05'de Istanbul İstanbul (yeni) Havalimanı'na varış ve gezimizin sonu.
  Malaga Turu 35 Euro

 • !

  Dahil Hizmetler

  Türk Havayolları Gidiş-dönüş uçak biletleri

  3*4* Oteller'de oda-kahvaltı konaklama 4 gece 5 gün 

  Türkçe rehberlik hizmeti

  Zorunlu seyahat sigortası

  Otel-alan, alan-otel şehir transferleri

  Panaromik şehir turları

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  Vize Ücreti 160 Euro

  Yurtdışı Çıkış Harcı

  Kişisel Harcamalar

  Ekstra Turlar

  Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

  Seyahat Güvence Paketi