Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

Amalfi Kıyıları & Napoli

4 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Tüm Ekstra Turlar Dahildir !

Süre

4 Gün

Tur Kodu

Aml10

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

4 Gün

849 €

699

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

   

  İstanbul - Napoli "Pompei ve Şehir Turu"

  Yeni Havalimanı Dış hatlar Terminalinde Tatilob Kontuarın’da 05:30'da rehberiniz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Napoli ‘ye hareket. Yaklaşık 2 saatlik uçuşun ardından Napoli'ye varış ve Pompei`e hareket. Roma İmparatorluğu döneminde Akdeniz’in en büyük kentlerinden biri iken Vesuvio Yanardağı’nın külleri altında kalmış Pompei, 200 yıldan beri süren kazılar sayesinde dünyanın en büyük açık hava müzelerinden biri haline gelmiştir. Birçok Roma yapısının hala sağlam olarak görülebildiği Pompei’de sokak sokak gezip o günün medeniyetini tanıyacak ve Vesuvio`nun küllerinin altında kalan insan kalıntılarını göreceksiniz.Ardından Napoli’ye devam ediyoruz. Vesuvio Yanardağı’nın eteklerinde kurulu, napoliten şarkıların kaynağı, İtalyan pizzasının vatanı, tipik bir Akdeniz şehri olan Napoli’de otobüsle yapılacak panoramik tur esnasında şehrin elit mahallesi Vomero, Enrico Caruso’nun evi, şehre hakim bir tepede fotoğraf molası, Santa Lucia kıyı şeridi ve Kraliyet Kalesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Napoli'deki otelimize hareket ve geceleme.

   
 • 2Gün

  Napoli "Sorrento ve Capri Turu"

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün Sorrento ve Capri turu. Sorrento, şair Torquato Tasso’nun doğduğu, renklerin ülkesi, deniz kızlarının vatanı, limon ağaçları ve portakalların şehridir. 1920’li yıllarda ünlü Sovyet yazar Maxim Gorky’ye de ev sahipliği yapmış olan Sorrento, iyiliğin ve konukseverliğin birleştiği, kuşaktan kuşağa aktarıldığı şirin bir şehirdir. Capri’de gezilecek yerler arasında limanın üstünde bulunan Capri kasabası ve tepenin en yukarısındaki “Ana Capri” kasabası, Augusto bahçeleri ve adanın alışveriş caddesi bulunmaktadır. Tur bitimi Napoli'deki otelimize hareket ve geceleme.

   
 • 3Gün

  Napoli "Positano ve Amalfi Turu"

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün Positano & Amalfi turu. Amalfi Deniz Cumhuriyetinin başkenti olan Amalfi, 800 – 1200 yılları arasında önemli bir ticaret merkeziydi. Salerno Körfezinde, Napoli’nin 35 km. güneyinde bulunan Amalfi şehri, 1920’li ve 1930’lu yıllarda ise İngiliz aristokratlarının ve varlıklı kişilerin popüler destinasyonlarından biriydi. Günümüzde Positano, sahil şeridindeki diğer kasabalar ile birlikte önemli bir turistik cazibe merkezi haline gelmiştir. Dünyanın en güzel sahil şeridi olarak bilinen Costiera Amalfitana’da otobüsümüz ile Positano ve Amalfi sahili gezisini tamamladıktan sonra Napoli'de ki otelimize hareket ve geceleme.

   
 • 4Gün

  Napoli-İstanbul

  Odaların boşaltılması sonrasında serbest zaman. Rehberiniz vereceği buluşma saatine istinaden Napoli havalimanına hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından İstanbul'a hareket. İstanbul'a varış ve turumuzun sonu! Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki Tatilob seyahatinizde görüşmek üzere!

 • !

  Dahil Hizmetler

  İstanbul-Napoli-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi

  Napoli'de dört yıldızlı otelde oda-kahvaltı esasında 3 gece konaklama

  Napoli şehir tanıtım turu

  Pompei turu ve giriş bileti

  Sorrento & Capri Turu

  Positano & Amalfi Turu

  Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri

  Türkçe Rehberlik Hizmetİ

  Seyahat Sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır)

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  Vize ücreti ve servis bedeli

  Seyahat sağlık sigortası 

  Yurtdışı çıkış vergisi

  Kişisel harcamalar