Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

BANGKOK PHUKET SİNGAPUR

6 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Bangkok-Phuket-Singapur

Süre

6 Gün

Tur Kodu

BANGK

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

6 Gün

1,199 €

929

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  1. / 2. Gün: İstanbul - Phuket

  İstanbul Havalimanı'ndan Türk Hava Yolları'nın 20.30 uçuşu ile Phuket’e hareket. Uçakta alacağınız, yerel damak tadımıza göre servis edilecek keyifli bir aksam yemeği ve tatlı bir uykunun ardından 10.05’te Phuket’teyiz. Havaalanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Otele varışımıza istinaden serbest zaman.Bu süreçte rehberinizin önereceği aktiviteler ya da deniz/güneş/kum keyfi ile zamanınızı değerlendirebileceksiniz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak 17.30 hareket ile düzenlenecek olan açık büfe akşam yemekli Fantasea Show Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.
  Akşam Yemekli Fantasea Show Turu: 80 Euro

 • 2Gün

  Phuket

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri turuna katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adası'na yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restoranında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.
  Öğle Yemekli James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu: 80 Euro

 • 3Gün

  Phuket

  Sabah kahvaltısından sonra dileyen misafirlerimiz için ekstra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli VIP Phi Phi Adası turu yapılacaktır. Geceleme otelinizde.
  Tam Gün Öğle Yemekli VIP Phi Phi Adası Turu: 80 Euro

 • 4Gün

  Phuket – Singapur

  Sabah kahvaltısından sonra Phuket havalimanına transfer. Tarifeli sefer ile ara uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Singapur’a varışımızı takiben otele transfer ve 14.00’te odanıza yerleşeceksiniz.Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Sentosa Eğlence Adası turuna katılarak Singapur Balmumu Tarihi Muzesi, dev Akvaryum ve Wings of Time su ve ışık gösterisini izleyebilecekler. Tur sonrası otele dönüş ve geceleme otelinizde.
  Sentosa Eğlence Adası Turu: 80 Euro

 • 5Gün

  Singapur - Bangkok

  Sabah kahvaltısından sonra yapilacak olan Singapur panoramik şehir turunda Merlion anıtı, Çin Mahallesi ve dev plazaları ve AVM’leri ile meşhur Orchard Caddesi görülecek yerlerden bazılarıdır.Turumuzun ardından Singapur havalimanına transfer.Tarifeli sefer ile ara uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Bangkok’a varisimizi takiben otele transfer.Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra Bangkok Kanallar turuna katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır.Akşam, ekstra Sea Food Restaurant ve Patpong Gece Pazarı turuna katılabilirsiniz. “Eğer yüzüyorsa bizde vardır!” sloganı ile bizleri karşılayan bu görkemli restorana vardığımızda, önce bu 2000 kişilik büyük restoranın market bölümünden seçeceğimiz deniz mahsulleri ve tropikal meyve, sebzeleri satın alıp masamıza oturduğumuzda her biri deniz mahsulleri konusunda uzman görevlilere seçtiğiniz yiyeceklerin nasıl pişirileceği ve servis edileceğini söylüyoruz. Yemeğin ardından dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerinin bulunduğu Gece Pazarı’nda alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelinizde.
  Bangkok Kanallar Turu: 40 Euro
  Sea Food Restaurant ve Patpong Gece Pazarı Turu: 20 Euro

 • 6Gün

  Bangkok

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu edenler 07.30 hareket ile ekstra olarak, CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna katılabilirler, Hindistancevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabilirler.Takiben öğleden sonra yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, Uyuyan Buddha tapınağı, çiçek pazarı, Çin Mahallesi, Parlamento Binası, Demokrasi Anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitimini takiben otelimize transfer.Akşam 18.30 hareket ile ekstra Siam Niramt Show Turu. Büyük Siam Krallığı döneminden essiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulamsak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz. Geceleme otelinizde.
  Yüzen Çarşı Turu: 50 Euro
  Siam Niramit Show: 60 Euro

 • 7Gün

  Bangkok - İstanbul

  Sabah kahvaltısından sonra özel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer. Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 22.35’te hareket. Uçakta alacağınız, yerel damak tadımıza göre servis edilecek keyifli bir aksam yemeği ve tatlı bir uykunun ardından 05.45’te İstanbul’dayız.

 • !

  Dahil Hizmetler

  Türk Hava Yolları ile İstanbul - Phuket aktarmasız gidiş ve Bangkok - İstanbul aktarmasız dönüş uçak bileti (Tüm Türkiye ve Kıbrıs'tan iç hat bağlantı uçuşları için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.)

  3*ve4* otellerde oda kahvaltı bazında konaklama

  Singapur panoramik şehir turu (ortak tur katılımı)

  Bangkok panoramik şehir turu

  Phuket / Singapur ve Singapur / Bangkok uçak biletleri

  Tüm gerekli transfer servisleri

  Phuket ve Bangkok Türkçe tur liderliği hizmeti

  Singapur Türkçe telefonda asistanlık hizmeti

  TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası (65 yaş ve üzeri misafirlerimize sürprim uygulanır.)

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  Seyahat sağlık sigortası

  Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  Ekstra turlar ve kişisel harcamalar