Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

BANGKOK PHUKET

7 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Bangkok-Phuket

Süre

7 Gün

Tur Kodu

PHU1

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

7 Gün

999 €

749

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  1. / 2. Gün: İstanbul - Phuket

  İstanbul Havalimanı'ndan Türk Hava Yolları'nın uçuşu ile Phuket’e hareket. Uçakta alacağınız, yerel damak tadımıza göre servis edilecek keyifli bir aksam yemeği ve tatlı bir uykunun ardından Phuket’teyiz. Havaalanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Otele varışımıza istinaden serbest zaman. Bu süreçte rehberinizin önereceği aktiviteler ya da deniz/güneş/kum keyfi ile zamannızı degerlendirebileceksiniz.Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak 17.30 hareket ile düzenlenecek olan açık büfe akşam yemekli Fantasea Show Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.
  Akşam Yemekli Fantasea Show Turu: 80 Euro

 • 2Gün

  Phuket

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri turuna katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adası'na yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.
  Öğle Yemekli James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu: 80 Euro

 • 3Gün

  Phuket

  Sabah kahvaltısından sonra dileyen misafirlerimiz için ekstra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli VIP Phi Phi Adası turu yapılacaktır. Geceleme otelinizde.
  Tam Gün Öğle Yemekli VIP Phi Phi Adası Turu: 80 Euro

 • 4Gün

  Phuket - Bangkok 

  Sabah kahvaltısından sonra check-out işlemleri sonrası özel aracımız ile otelden ayrılış ve Phuket havalimanına transfer. Tarifeli sefer ile Bangkok ara uçuşumuz ve Bangkok’a varisimizi takiben , özel aracımız ile yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha Tapınağı, Uyuyan Buddha Tapınağı, Çiçek Pazarı, Çin Mahallesi, Parlamento Binası, Demokrasi Anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizm’i daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitimini takiben otelimize transfer.Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra Bangkok Kanallar turuna katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır.Akşam, ekstra Sea Food Restaurant ve Patpong Gece Pazarı turuna katılabilirsiniz. “Eğer yüzüyorsa bizde vardır!” sloganı ile bizleri karşılayan bu görkemli restorana vardığımızda, önce bu 2000 kişilik büyük restoranın market bölümünden seçeceğimiz deniz mahsulleri ve tropikal meyve, sebzeleri satın alıp masamıza oturduğumuzda her biri deniz mahsulleri konusunda uzman görevlilere seçtiğiniz yiyeceklerin nasıl pişirileceği ve servis edileceğini söylüyoruz. Yemeğin ardından dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerinin bulunduğu Gece Pazarı’nda alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelinizde.
  Bangkok Kanallar Turu: 40 Euro
  Sea Food Restaurant ve Patpong Gece Pazarı Turu: 20 Euro

 • 5Gün

  Bangkok

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu edenler 07.30 hareket ile ekstra CNN televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. Hindistan Cevizi Çiftliği, meşhur Tik Ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabilirler. Akşam ekstra Siam Niramit Show . Büyük Siam Krallığı döneminden essiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulamsak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz. Geceleme otelinizde.
  Yüzen Çarşı Turu: 50 Euro
  Siam Niramit Show: 60 Euro

 • 6Gün

  Bangkok

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Tamamiyle sizlere ayrılmış olan bu özel zamanınızı dünyanın en yaşanılabilir şehirlerinden biri olan Bangkok’ta dilediginiz gibi geçirebileceksiniz. Geceleme otelinizde.    

 • 7Gün

  Bangkok - İstanbul

  Sabah kahvaltısından sonra otelden check-out işlemlerimizi yapıyoruz. Öğleden sonra serbest zaman. Akşam özel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer. Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul'a uçuş. İstanbul Havalimanı'na varış ile turumuzun sonu…

 • !

  Dahil Hizmetler

  Türk Hava Yolları Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Phuket / Bangkok-İstanbul uçuşları (Tüm Türkiye ve Kıbrıs'tan iç hat bağlantı uçuşları için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.)

  Yerel Havayolları ile Phuket-Bangkok uçuşları

  Belirtilen kategori otellerde Bangkok’ta ve Phuket'te oda kahvaltı konaklama

  Havaalanı – otel – havaalanı transferleri

  Türkçe tur liderliği hizmeti

  TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası (65 yaş ve üzeri misafirlerimize sürprim uygulanır.)

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  Seyahat sağlık sigortası

  Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  Ekstra turlar ve kişisel harcamalar