Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

Benelüks Paris 7 Gece 8 Gün

8 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Benelüks Paris THY

Süre

8 Gün

Tur Kodu

6

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

8 Gün

499 €

299

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  İstanbul - Brüksel - Amsterdam

  Sabiha Gökçen havalimanı dış hatlar terminalinde 07.00’de buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1945 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.20’de Brüksel’e hareket. Yerel saat ile 11.50’de varışımızın ardından alanda bekleyen aracımız ile Amsterdam’a hareket. 

  Varışımızla birlikte şehir turumuz başlıyor. 178 farklı milletten insanın yaşadığı bu büyüleyici şehirde Dam Meydanı, Ulusal Anıt, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır.

  Turumuz sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Amsterdam Kanallar turuna katılabilirler. 100 km’yi aşan ve 165 kanalı bulunan Amsterdam’ın kanallarını tekne ile gezerken Amsterdam’a farklı bir açıdan bakma fırsatı yakalayacaksınız. Turumuz sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.
  Amsterdam Kanallar Turu: 20 Euro

 • 2Gün

  Amsterdam

  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Hollanda İncileri (Marken & Volendam & Rotterdam & Delft & Lahey) turuna katılabilirler.

  Turumuz Marken adasıyla başlıyor. Daha önce ada olan fakat daha sonra kara ile arası doldurularak kara bağlantısı sağlanan bu harika adanın içini gezdikten sonra Volendam’a hareket ediyoruz. Volendam; limanı, Hollanda karakteristik evleri ve geleneksel kıyafetli insanlarıyla görür görmez insanların etkisi altına alan bir yer. Leziz deniz ürünlerinin, leziz peynirlerin tadına bakabileceğiniz ve ucuz hediyelik eşya alabileceğiniz bu kasabada güzel bir zaman geçirdikten sonra Hollanda’nın ikinci büyük şehri olan Rotterdam’a geçiyoruz. Avrupa’nın en büyük limanı olan Rotterdam’da Euromas Kulesi, Eski Liman bölgesi, Erasmus ve William köprüsü ve Kübik evler görülecek yerler arasındadır. Gezimiz sonrası Delft’e hareket ediyoruz. Kanalları, büyük oranda korunmuş eski yapıları ve mavi boyayla işlenmiş porselenleriyle ünlü bu şehirde yapacağımız turumuzun ardından Lahey’e (Den Haag) geçiyoruz. Nüfus yoğunluğu bakımından Hollanda’nın 3.büyük şehri olanda Lahey’de Hollanda Krallığı hükümeti, bakanlıklar, parlamento, Hollanda Yüksek Mahkemesi ve Hollanda Devlet Konseyi bulunmaktadır. Bir nevi gizli başkent olan bu güzel şehri gezdikten sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.
  Hollanda İncileri (Marken & Volendam & Rotterdam & Delft & Lahey) Turu: 85 Euro

 • 3Gün

  Amsterdam - Köln - Lüksemburg

  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Köln’e varışımızın ardından yapacağımız şehir turunda Gotik Katedrali, Ren Nehri, alışveriş caddeleri görülecek yerler arasındadır.

  Turumuzun ardından Lüksemburg’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte Lüksemburg şehir turumuz başlıyor. Notre Dame Katedrali, Dükler Sarayı, Belediye Binası ve Anayasa Meydanı görülecek yerler arasındadır.

  Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Remich & Schengen turuna katılabilirler. 3 ülkenin (Lüksemburg, Almanya, Fransa) tam ortasında yer alan Schengen kasabasıyla turumuz başlıyor. Schengen kasabasının önemi Avrupa Birliği Ülkeleri arasında serbest dolaşım antlaşması burada imzalanmıştır. Schengen Antlaşması’nın imzalandığı bina ve anıt önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra üzüm bağlarının arasından Remich’e ulaşıyoruz. Sessiz ve huzurlu olan bu kentte Lüksemburg’un uyguladığı düşük vergi politikaları ve sınır konumunda olmasından dolayı küçük dükkânlardan kahve, alkollü içki ve sigarayı duty free mağazalarından bile çok daha ucuza alabilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.
  Remich & Schengen Turu: 25 Euro

 • 4Gün

  Lüksemburg - Paris

  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Paris’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte Charles de Gaulle ve Zafer Takı, Champs Elysees, Louvre Müzesi ve piramit, Etoile Meydanı, Grand Palais ve Petit Palais sergi sarayları, Concorde Meydanı ve Obelisk Taşı, Fransa Parlamento Binası, Alexsandre Köprüsü, Seine Nehri, Napolyon’un Mezarı ve Eiffel Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde

 • 5Gün

  Paris

  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris’in İncileri ve Seine Nehri (Eiffel Kulesi + Seine Nehri Tekne Gezisi + Montmarte Ressamlar Tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali) turuna katılabilirler. Turumuz öncelikle Paris’in simgesi haline gelmiş ve dünyanın en önemli yapıtlarından olan Eiffel Kulesi’yle başlıyor. Bu turumuzda Eiffel Kulesi’nin 2. katına çıkarak Paris’i yukarıdan keşfetme şansı bulacaksınız. Turumuz, Seine Nehri üzerinde tekne gezisi ile devam ediyor. Nehrin her iki yanındaki tarihi yapıtları nehir üzerinden gördükten sonra Paris’in en yüksek tepesi olan Montmarte tepesine teleferik ile çıkıyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent Van Goh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar izler bırakmıştır. Paris’in büyük bir bölümünden görülen Sacre Coeur(Adaklar Kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Bu yapıyı yakından gördükten sonra Tertre Meydanı’nda alışveriş ve portrenizi yaptırabileceğiniz molanın ardından Fransa tarihinin bir sembolü, hem de Paris’in siluetinin vazgeçilmez bir parçası olarak nitelenen Notre Dame Katedrali’ni ziyaret ediyoruz. Notre Dame 1137 - 1180 yılları arasında hüküm süren Kral VII.Louis’nin emriyle Paris’in siyasi,ekonomik ve kültürel gücünü dünyaya göstermek için inşa edilmiştir. Bu muhteşem yapıyı gördükten sonra kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Ardından otelimize transfer.

  Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris by Night turuna katılabilirler. Paris’i bir de ışıklar altında görmek ister misiniz? Champs Elysees, Concorde Meydanı, Louvre Müzesi ve daha bir çok ünlü bulvarları, binaları ve meydanları ışıklar altında görme imkanı bulacaksınız. Trocedaro Meydanı’ndan ışıl ışıl parıldayan Eiffel Kulesi için fotoğraf molası verdikten sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme otelde.
  Paris’in İncileri ve Seine Nehri Turu: 85 Euro
  Paris by Night Turu: 25 Euro

 • 6Gün

  Paris

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Disneyland turuna katılabilirler. Eurodisney bir masal şehri. İçindeki çocuğu yaşatan her yaştan insanın zevk alacağı bu eğlence merkezinde Indiana Jones, Krayip korsanları mağarası, Uzaya yolculuk, Hayaletler evi ve çok daha fazlası ile harika vakit geçireceksiniz. Turumuzun sonrası otelimize dönüş ve serbest zaman.

  Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Lido Show turuna katılabilirler. Dünyaca ünlü muhteşem sahne showlarından birini sizlere ayrılmış masalarda şampanya eşliğinde izlemeye ne dersiniz? Bu geceyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelde.
  Disneyland Turu: 110 Euro
  Lido Show Turu: 130 Euro

 • 7Gün

  Paris - Brüksel

  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra düzenlenecek Brugge turuna katılabilirler. Unesco tarafından koruma altında olan Brugge çikolataları, dantelleri, biraları ve en önemlisi Ortaçağ’dan kalma mimari yapısıyla ve sandal turuna çıkılan kanallarıyla ünlüdür. Öyle ki, kanalların güzelliği turistik sebebiyle Kuzeyin Venedik’i olarak bilinir.

  Bu güzel şehri gezdikten sonra Brüksel’e hareket. Varışımızla birlikte Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Brüksel katedrali, Şehir meydanı, Borsa binası, Atomium anıtı, Manneken Pis heykeli görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.
  Brugge Turu: 35 Euro

 • 8Gün

  Brüksel - İstanbul

  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1946 sefer ayılı uçuşu ile saat 12.45’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17.05’de varış ve turumuzun sonu,tatilob organizasyonumuz'da görüşmek üzere...

 • !

  Dahil Hizmetler

  • Türk Havayolları ile İstanbul (SAW) - Brüksel - İstanbul (SAW) arası uçak bileti (Tüm Türkiye ve Kıbrıs'tan iç hat bağlantı uçuşları için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.)
  • Alan - otel - alan transferleri
  • Belirtilen kategori otellerde 7 gece oda - kahvaltı konaklama
  • Amsterdam, Lüksemburg, Köln, Paris ve Brüksel panoramik şehir turları
  • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  • Vize ücreti ve servis bedeli
  • Seyahat sağlık sigortası 
  • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
  • Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
  • Ekstra turlar
  • Müze ve ören yeri girişleri