Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

Benelüks Paris + Lyon

8 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Benelüks Paris + Lyon

Süre

8 Gün

Tur Kodu

p020

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

8 Gün

499 €

299

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  İstanbul - Amsterdam

  İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali Tatilob Kontuarı önünde Saat 05:00 da buluşma, Pegasus havayolları ile 07:15 de Amsterdam’a hareket. Amsterdam’a varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, İkinci dünya savaşında ölenler anısına yapılmış Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Işık Mahallesi, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Arzu eden miasfirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Amsterdam Kanal Turu’na katılabilirler. Tekne ile yapacağımız bu gezide 17.yy’da açılmış ve kentin zenginliğini gösteren üç yarım daire şeklindeki kanal ve eski liman görülecektir. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

  KANAL TURU : 20 € 

 • 2Gün

  Amsterdam

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Marken &Volendam turuna katılabilirler. Turumuzda ilk olarak koyu Katolik Marken köyünde yerel giysilerle dolaşan halkı görme imkanı bulacak dar sokaklarda kanallarda yürüyerek keşif imkanı bulacaksınız. Sonrasında tarihi binlerce yıla dayanan bir balıkçı kasabası olan Volendam’ da Hollandaya dair tüm hediyelikleri en uygun fiyattan bulma ve alma imkanı yanısıra deniz mahsüllü ve balıklı sandviçler tatma şansını yakalayacaksınız. Liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Bu turu müteakip Hollandayı detaylı bir biçimde tanıma imkanı vericek Büyük Hollanda turumuz başlayacak. Bu turumuzda ; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın II.Dünya Savaşı’nda uğradığı bombardıman sonrası tamamen yeniden inşa edilmiş olan Rotterdam Şehri, 37 km uzunluğundaki Avrupa’nın en büyük limanını, köprüleri görülecek. Sonra yönetim başkenti, Kraliyet Sarayı ve Parlamento ile tüm Bakanlık Binalarının olduğu Lahey / Den Haag’a gidilecek. Uluslararası Adalet Divanı, Dünyanın en eski ve iyi korunmuş panoramik resmi Mestag müzesi (sizi 1880 yılına götürecek), mini Hollanda Madurodam gezilecek ve en son Hollanda’nın 3 km uzunluğuyla en güzel sayfiye yeri olan Kuzey Denizi kıyısındaki Scheveningen görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

  Marken / Volendam : 50 €  Grand Holland : 85 € 

 • 3Gün

  Amsterdam - Brüksel

  Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’ e hareket. Varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Atomium anıtı, Heysel stadyumu, Çin ve Japon evleri, Kraliyet Sarayı, Grand Place(şehir meydanı), Belediye sarayı ve Mannequin Pis (işeyen çocuk heykeli) görülecek yerler arasında çikolata tadımı sonrası serbest zaman. Otele transfer. Geceleme otelinizde.

 • 4Gün

  Brüksel - Lüksemburg

  Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde Belçika’nın UNESCO koruması altındaki en tarihi turistler tarafından en çok ziyaret edilen ortaçağ kenti Brugge kanalları, köprüleri, dantelleri , goblenleri , biraları ve bisküvileri ile ünlü Brugge turuna katılabilirler. Yolculuğumuz Lüksemburga devam edecektir. Varışımızı müteakip yapılacak panoramik şehir turunda Hatıra Anıtı, Petrus vadisi, UNESCO dünya kültür mirasında yer alan eski şehir merkezinde Place de L’ Arme, katedral, Belediye Binası, Dükalık Sarayı, Grand Rue ( Alışveriş Sokağı ) görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile aynı anda üç ülkenin ( Lüksemburg – Almanya – Fransa ) görüleceği ve Schengen antlaşmasının imzalandığı anıtının görüleceği Remich & Schengen turunda aynı zamanda ucuza içki, çay, kahve vb. Alışveriş imkanı bulacaksınız. sonrası otele transfer.Geceleme otelinizde.

  Brugge Turu Katılım Zorunlu : 20 €  Remich & Schengen : 20 € 

 • 5Gün

  Lüksemburg-Paris

  Sabah kahvaltısının ardından Paris'e hareket. Varış sonrası yapılacak şehir turumuzda Trocadero meydanı Eyfel Kulesinin panoramik resimleri çekme imkanı bulacağımız Champs Elysée Caddesi, Zafer Anıtı, Concorde Meydanı, Petit Palais – Grand Palais, Millet Meclisi, Madlen Kilisesi, Opera Binası, Boulevard, Haussemann, Vendome Meydanı, Seine Nehri, II. Alexander Köprüsü, Pont Neuf görülecek yerler arasındadır. Şehir içinde açılmış en eski Duty Free Mağazası olan Benlux’ü ziyaret alışveriş sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi. Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracak ve bol bol resim çekme imkanı bulacaksınız. Geceleme otelimizde.Arzu eden misafirlerle Paris’in en ünlü revü mekânı LİDO’da şov izleme imkânı.

  LİDO ŞOV : 135 € 

 • 6Gün

  Paris

  Sabah kahvaltısının ardından Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler. Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda gün boyunca bütün oyunlardan sınırsız faydalanma, alışveriş imkanı bularak çocuklar gibi eğlenceli keyifli bir gün geçireceğiz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.

  Disneyland Turu :150 € 

 • 7Gün

  Paris - Lyon

  Sabah kahvaltısının ardından Lyon'a hareket ediyoruz. Yolculuk esnasında yemek molası verilecektir. Öğleden sonra Varışımızı müteakib panoramik şehir turumuz yapılacaktır. Ardından otele yerleşme ve serbest zaman.

 • 8Gün

  Lyon - Milano - İstanbul

  İstanbul Sabah kahvaltısının ardından dönüş yolculuğu için milanoya hareket ediyoruz. Milanoda rehberinizin uygun gördüğü şekilde serbest zaman verilecektir. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul'a hareket , turumuzun sonu.Bir sonraki tatilob organizasyonunda görüşmek dileğiyle… 

 • !

  Dahil Hizmetler

  *Gidiş Dönüş uçak bileti
  *Havalimanı vergileri *3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
  *Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
  *Tüm şehirler arası transferler
  *Panoramik Paris, Brüksel, Amsterdam ve Lüksemburg şehir turları
  *Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
  *Zorunlu Seyahat Sigortası (20 Euro )

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  *Vize ücreti (160€) 
  *Yurt dışı çıkış harcı bedeli
  *Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
  *Opsiyonel turlar 
  *Şehir vergileri
  *Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 

Galeri