Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

BÜYÜK İTALYA EKSPRES

5 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

En Uygun Fiyat Garantisi En İyi Hizmet !

Süre

5 Gün

Tur Kodu

İtalya

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

5 Gün

399 €

229

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  İstanbul - Roma

  İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Türk Havayolları kontuarı önünde 06.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1861 tarifeli seferi ile saat 08.15’te Roma’ya hareket. Yerel saat ile 09.55’te Roma’ya varış.Varışın ardından panoramik Roma şehir turu. Turumuzda şehrin en değerli hazinelerinden olan Vatikan (San Pietro), Castel San't Angelo Melekler Şatosu, antik Roma döneminden kalma Circo Massimo stadium kalıntılarını Barok Dönem’den kalma caddelerini otobüs ile panoramik olarak görüyoruz. Kolezyumda verilecek kısa bir fotograf molası sonrasında; tur bitimi otelimize transfer ve öğleden sonra serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak katılacağınız Roma’da daha önce görmediğimiz ünlü meydanları göreceğimiz, sokaklarını arşınlayarak keyifli vakit geçireceğimiz Roma gece turu için hareket. Geceleme otelimizde.
  Roma Gece Turu: 25 Euro

 • 2Gün

  Roma

  Sabah kahvaltısının ardından serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz ile rehberimizin ekstra düzenleyeceği eşsiz bir doğaya sahip olan Albano gölü & Nemi Roma köyleri (Çilek köyü) turu için hareket ediyoruz. Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge ve sürekli yaşamak isteyeceğiniz dağ çileği ile ünlü Nemi köyünü geziyoruz. Tur sonrasında otelimize transfer.Kısa bir dinlenmenin ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra Roma Anıtları ve Vatikan (San Pietro) turu. Turumuzda Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da şehrin en eski anıt eserlerinden antik Pantheon tapınağı ve şehrin en ünlü meydanı haline gelen barok mimarisi ve ünlü çeşmesi ile Piazza Navona, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Katolik Hıristiyanlığının merkezi Papa’nın evi Vatikan (San Pietro Meydanı ve Bazilikası), Castel San't Angelo - Melekler Kalesi ve köprüsü görülecek yerler arasındadır. Şehri rehberiniz eşliğinde adım adım gezeceğiniz bu turumuzda, Roma’nın kadim hikayeleri ve tarihi dokusu içerisinde kaybolmaya hazır olun. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
  Albano Gölü & Nemi Roma Köyleri (Çilek Köyü) Turu: 35 Euro
  Roma Anıtları ve Vatikan (San Pietro) Turu: 45 Euro

 • 3Gün

  Roma-Floransa

  Sabah kahvaltının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Floransa’ya varışımıza istinaden yapılacak panoramik şehir turumuzda Floransa şehrinin tarihi sokakları ve meydanlarını fotoğraflarayak başladığımız panoramik turumuzu Piazza Della Republica (Cumhuriyet) Meydanında sonlandırıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer.Arzu eden misafirlerimiz ile rehberimiz eşliğinde Toskana Bella (Pisa & Lucca) turu için hareket ediyoruz. Turumuzda Pisa - Lucca görülecek yerler arasında. Pisa; dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlü. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek ve dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde fotoğraf çektirebilecekler. Lucca, İtalyanın Kuzeyinde Serchio nehrinin içinden geçtiği, Ligurya Denizi kıyılarındaki düzlükte kurulmuş olan İtalyan kentidir. Rönesans döneminden kalma oldukça iyi korunmuş şehir, surları ile ünlüdür. Surlardan içeri girdiğinizde size adeta bir labirent karşılayacak. Ufacık sokaklarda ortaçağdan kalma binalar ve binaların altında restoranlar, hediyelik eşya ve gurme dükkanlar ile dolu şehrin sokak planı M. Ö. 180’den kalmadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
  Toskana Bella (Pisa & Lucca) Turu: 55 Euro

 • 4Gün

  Floransa - Venedik

  Sabah kahvaltının ardından, Venedik’e hareket ediyoruz. Varışa istinaden Venedik adasında panoramik şehir turuna başlıyoruz. San Marco Meydanı, Bazilikası, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, İşkence Köprüsü, tarihi Campanille Çan Kulesi keşif duraklarımız. Dileyen misafirlerimiz ile rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Gondol turuna katılabilirler.Ayrıca Venedik’in sembolü haline gelmiş tarihi adanın tam ortasından geçen Büyük Kanal`da (Grand Canal) tüm şehrin güzelliklerini ve tarihi yapılarını özel teknelerimizle yapacağımız gezimizde görebileceğiniz Büyük Kanal turuna katılabilirsiniz. Turumuz sonrası geceleme otelimizde.
  Gondol Turu: 25 Euro
  Büyük Kanal Turu: 35 Euro

 • 5Gün

  Venedik - Bologna - İstanbul

  Sabah kahvaltından sonra otelden ayrılış işlemleri ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Verona turuna katılabilirler. Shakespeare tarafından 15. Yüzyıl'da kaleme alınan 2 genç aşık Romeo ve Juliet’in doğum yeri olan Verona’daki gezide Juliet’in evi, Veneto Bölgesi’ndeki gladyatör oyunlarının sergilendiği, M.S. 30'da tamamlanmış olan arena, Erbe ve Signori meydanları görülecek.Turumuz sonrası havalimanı transfer. Türk Havayolları TK1326 nolu tarifeli seferi ile saat 19.00’da İstanbul'a hareket saat 22.30’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
  Verona Turu: 35 Euro

 • !

  Dahil Hizmetler

  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Roma / Bologna - İstanbul uçak biletleri (Tüm Türkiye ve Kıbrıs'tan iç hat bağlantı uçuşları için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.)
  • 1 gece Venedik bölgesi (Quarto d’Altino, Noventa di Piave, Padova,Cittadella veya Treviso), 1 gece Floransa Monte Catini, 2 gece Roma olmak üzere oda kahvaltı otel konaklamaları
  • Tüm havalimanı-otel transferleri
  • Venedik’te Adaya geçiş için Vaporetto (tekne) ücreti
  • Profesyonel rehberlik hizmetleri
  • TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası (65 yaş ve üzeri misafirlerimize sürprim uygulanır.)
 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  • Vize ücreti ve servis bedeli
  • Seyahat sağlık sigortası 
  • Yurtdışı çıkış vergisi
  • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
  • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
  • Ekstra turlar
  • Şoför bahşişleri