Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

Dubai 3 Gece Air Arabia

4 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Dubai

Süre

4 Gün

Tur Kodu

Dub3

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

4 Gün

499 €

299

 

 

 

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  İstanbul – Dubai 

  Dubai saati ile saat 05.30’da Birleşik Arap Emirliklerinin Sharjah Emirliğine iniyoruz. Pasaport kontrolü ve bagaj alımları sonrasında Havalimanında bizi bekleyen Tatilob rehberimiz ile buluşup aracımıza geçiyoruz. Yaklaşık 45 dakika sürece yolculuk sonrasında hem dinlenebileceğimiz hem de eşsiz Türk kahvaltısının tadına varacağımız restaurantımıza ulaşıyoruz. 1.5 saatlik dinlenme ve kahvaltımızın ardından yarım günlük Dubai şehir turumuza başlıyoruz. Panaromik şehir turumuzda; Dubai Marina, Palmiye Adası, Burj Al Arab, Jumeirah Plajı, Souk Medinat Jumeirah, Dubai Creek, Baharatçılar Çarşısı, Altın Çarşısı görülecek yerler arasındadır. Yarım günlük şehir turumuzun ardından konaklayacağımız otele ulaşıp, chek in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Dubai’de deniz, güneşin keyfini çıkarabilmeniz ve dinlenebilmeniz için serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz için Dubai Mall & Burj Khalifa & Fountain Show turu. Turumuz için saat 19.00 hareketle özel aracımızla otelimizden ayrılıp, EN’ lerin merkezi olan Dubai’de, Dubai’nin simgesi olan Dubai Mall ve Burj Khalifa’ya gidiyoruz. İsterseniz akşam yemeğinizi Dubai Mall’da alabilir, isterseniz Dubai Akvaryum’un keyfine varabilir isterseniz de Burj Khalifa’nın 124. Katından eşsiz Dubai manzarasını izleyebilirsiniz. Doyasıya vakit geçirebilmeniz adına serbest zaman sunup, saat 23.30 ‘da bizi bekleyen özel aracımızla otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 • 2Gün

  Dubai 

  Sabah kahvaltısının ardından Deniz, Havuz ve Dubai’nin tadını çıkarabileceğiniz yarım günlük serbest zaman. Öğleden sonra saat 15.30’da arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenleyeceğimiz Açık Büfe Akşam Yemekli Safari Turu’na çıkıyoruz. Turumuzda eşsiz çöl tepelerinden geçerek adrenalin dolu dakikalar yaşayıp, akşam bedevi kampında Arap eğlencesini izleyip, lezzetli akşam yemeğimizi yiyeceğiz. Turumuz sonunda saat 21.00 /21:30‘da otelimizdeyiz. Dileyen misafirlerimiz Dubai’nin gece manzarasının tadını çıkartabilir.

 • 3Gün

  Dubai 

  Sabah otelimizde alacağımız keyifli ve lezzetli sabah kahvaltısı ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak gerçekleştireceğimiz tam gün Öğle Yemekli Abu Dhabi turuna katılabilirler. Turumz için saat 10.00 hareketle otelimizden ayrılıp yaklaşık 1.30 saat sürecek yolculuğumuz ardından, Birleşik Arap Emirlikleri Başkenti Abu Dhabi’ye ulaşıyoruz. İhtişamlı Sheikh Zayed Camisini ziyaret edip, öğle yemeğimizi belirlenen yerde aldıktan sonra, Emirates Palace, Etihad Towers’ı görerek, eski Abu Dhabi bölgesi olan ve hediyelik alışverişi yapabileceğimiz Haritage Village‘a ve onlarca farklı çeşidini görüp, tadım yapıp alabileceğimiz Hurmacılar Çarşısına geçiyoruz. Dubai’ye dönerken Yas Adası ve Ferrari World ‘e uğrayıp, Dubai’ye saat 18.00 gibi dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için saat 19.00 hareketle Açık Büfe Akşam yemekli Dhow Cruise tekne turu. Eski Dubai bölgesinden hareket edecek teknemiz ile yeni ve eski Dubai’yi denizden keşfedeceksiniz. Keyifli zaman geçireceğiniz tekne turumuzda lezzetli yemekler yiyip, çeşitli Arap eğlencelerini izleyeceksiniz. Turumuz saonunda saat 22.30 – 23.00 ‘de otelimizdeyiz.

 • 4Gün

  Dubai – İstanbul 

  Sabah otelde alacağımız keyifli ve lezzetli kahvaltı sonrası ardından odaların boşaltılması ve odaların teslim edilmesi. Dileyen misafirlerimiz için tam gün sürecek Dubai Alışveriş turu, alışveriş turumuz için saat 09.30 hareketle otelimizden ayrılıyoruz. Sırasıyla Ibn Battuta Mall, Emirates Mall & SKI ve harikalar bahçesi olarak nitelendirilen Miracle Garden ardından, Dubai Outlet Mall’a gidiyoruz. Turumuzun bitişi sonrası Sharjah Havalimanına geçiyoruz. (Miracle Garden & Dubai alısveris turuna katılmayacak misafirlerimiz daha sonra belirtilecek bulusma noktasından alınarak Sharjah havalimanında transferi gercekleştirilecektir.) Misafirlerimizle vedalaştıktan sonra sizleri Türkiye’ye uğurluyoruz.

  FULL PAKET ESKTRA TUR İNDİRİMİ; 330 USD YERİNE 300 USD
  Madinat Jumeirah,Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain Show Turu (40 USD)
  Akşam Yemekli Çöl Safari (90 USD)
  Öğle Yemekli Abu Dhabi & Ferrari World & Sheikh Zayed Camii (90 USD)
  Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) Turu (70 USD)
  Dubai Eski Çarşılar Turu (40 USD)

  FULL PAKET ESKTRA TUR İNDİRİMİ; 290 USD YERİNE 250 USD
  Madinat Jumeirah,Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain Show Turu (40 USD)
  Akşam Yemekli Çöl Safari (90 USD)
  Öğle Yemekli Abu Dhabi & Ferrari World & Sheikh Zayed Camii (90 USD)
  Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) Turu (70 USD)

 • !

  Dahil Hizmetler

  Air Arabia Havayolları ile İstanbul - Sharjah - İstanbul arası uçak bileti (20 Kg Bagaj Hakkı),

  Havalimanı Vergileri,

  Havaalanı – otel – Havaalanı transferleri,

  Seçilecek kategori otelde 3 Gece konaklama, acik bufe kahvalti dahil,

  Yarim gun Panaromik Şehir Turu ve Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri.

  1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  Vize ücreti ve servis bedeli 

  Seyahat sağlık sigortası 

  Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  Uçak içi ikramlar

  Öğle ve akşam yemekleri

  Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

  Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

  Panoramik şehir turu esnasında ziyaret edilecek müze ve ören yerleri giriş ücretleri,

  Tourism Dirham (Yerel otoriteler tarafından alınan ve misafirler tarafından otele direk ödenen gecelik kişi başı 3€-5€ arası değişen konaklama vergileridir