Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

Dubai 4 Gece 5 Air Arabia

5 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Dubai

Süre

5 Gün

Tur Kodu

Dubai21

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

5 Gün

499 €

349

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  ISTANBUL - DUBAI

  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Arabia Tatilob kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yollarının G9 284 tarifeli seferi ile 01.15’de Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 06.10’da Sharjah Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak Madinat Jumeirah / Souk Madinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain show turuna katılabilirler.Bu turumuzda ilk olarak Madinat Jumeirah’a gidiyoruz. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall, ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
  Fountain show turu 40 USD

 • 2Gün

  DUBAI

  Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.
  Çöl Safari turu 90 USD

 • 3Gün

  DUBAI

  Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii turuna katılabilirler.Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Şeyh Zaid camisi ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından Abu Dhabi panaromik şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız yere geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari dünyasında fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai’ye geri dönüyoruz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) turuna katılabilirler.Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turlarda genellikle şov yoktur, geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak amaçlanmıştır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelde.
  Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii turu 90 USD
  Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) turu 70 USD

 • 4Gün

  DUBAI

  Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Dubai Eski Çarşılar turuna katılabilirler. Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralara binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra, turumuzu bitiyor ve otelimize hareket ediyoruz. Otel varış ve serbest zaman. Geceleme otelde.
  Dubai Eski Çarşılar turu 40 USD

 • 5Gün

  DUBAI - ISTANBUL

  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Dilerseniz çevreyi fotoğraflayabilir kendinize güzel anılar bırakabilirsiniz. Ardından havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları’na ait G9 283 sefer sayılı uçağı ile 20.50’de İstanbul‘a hareket. Türkiye yerel saati ile 00.20’de İstanbul’a varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.
   

  FULL PAKET ESKTRA TUR İNDİRİMİ; 330 USD YERİNE 300 USD

  Madinat Jumeirah,Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain Show Turu (40 USD)
  Akşam Yemekli Çöl Safari (90 USD
  Öğle Yemekli Abu Dhabi & Ferrari World & Sheikh Zayed Camii (90 USD)
  Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) Turu (70 USD)
  Dubai Eski Çarşılar Turu (40 USD)

  FULL PAKET ESKTRA TUR İNDİRİMİ; 290 USD YERİNE 250 USD

  Madinat Jumeirah,Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain Show Turu (40 USD)
  Akşam Yemekli Çöl Safari (90 USD
  Öğle Yemekli Abu Dhabi & Ferrari World & Sheikh Zayed Camii (90 USD)
  Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) Turu (70 USD)

 • !

  Dahil Hizmetler

  Air Arabia Havayolları ile İstanbul - Sharjah - İstanbul arası uçak bileti (20 Kg Bagaj Hakkı),

  Havalimanı Vergileri,

  Alan – otel – alan transferleri,

  4* otelde 4 Gece – 5 Gün konaklama,

  Panoramik Şehir Turu,

  Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

  Zorunlu Seyahat Sigortası

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  Vize ücreti ve servis bedeli

  Seyahat sağlık sigortası 

  Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  Tourism Dirham / Şehir konaklama vergisi (BAE 31 Mart 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir. 2* ve 3* oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 Euro), 4* oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 5* oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 Euro)'dur.) 

  Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

  İsteğe bağlı şoför bahşişleri (5 Euro