Elegant Bali Turu Türk Hava Yolları ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil

  • Elegant Bali Turu Türk Hava Yolları ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil:
  • Elegant Bali Turu Türk Hava Yolları ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil:
  • Elegant Bali Turu Türk Hava Yolları ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil:

Elegant Bali Turu

Türk Hava Yolları ile 5 Gece

Ekstra Turlar Dahil

 Turlar sırasında alınacak 4 öğle ve 1 akşam yemeği Dahil

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – BALİ 1. gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce (gidiş uçuş tarihinden 1 takvim günü önce) buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Bali uçuşumuz başlıyor. Gecemiz uçakta geçiyor.

2.

Gün
BALİ 2. gün programını görmek için tıklayınız

Endonezya‘nın en çok ziyaret edilen, sahilleri ile meşhur adası Bali’ye varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz ve otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
BALİ 3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile Öğle yemekli Ubud & Kintamani Batur Yanardağı turumuz için hareket. Tam günlük gezimizde Bali’nin etkileyici kültürünü, elişi sanatını, fotoğraflık pirinç tarlalarını, geleneksel köylerini ve olağanüstü manzarasıyla Batur Yanardağı ve gölünü yakından tanıyacağız. İlk önce Batubulan’a gidip burada kültürel Barong Dans gösterisini izliyoruz. Daha sonra altın , gümüş ve tahta oyma sanatıyla tanınan Celuk & Mas Köyü bizi bekliyor. Burada sanatçıları tahta bloklara girift desenler işlerken izleyeceğiz. Mas Köyü’nden sonra sırada 11. yüzyıldan kalma Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajah’a uğruyoruz. Öğle yemeğimizi almak üzere sıradaki durağımız Kintamani’nin serin dağları. Önce Batur Yanardağ’ını tepesinden aşağıdaki vadinin yanındaki Batur Gölü’ne doğru inen üzerindeki siyah lav şeritleriyle izliyor ve fotoğraf çekiyoruz. Ardından güzel manzaraya sahip restoranımızda öğle yemeğimizin tadını çıkarıyoruz. Yemekten sonra dönüş yolumuz üzerinde sihirli iyileştirici gücü olduğuna inanılan Kutsal Su Kaynağına uğruyoruz. Gezimiz Bali’nin artistik kalbi Ubud Köyü ile devam ediyor. Tegallalang pirinç tarlaları, Ubud sanat pazarı, Tegenungan şelalesi ve kahve tarlaları göreceğimiz yerler arasında yer almaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
BALİ 4. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile Öğle Yemekli Nusa Penida Ada Turu için hareket. Nusa Penida, yağmur ormanlarıyla kaplı tepeleri ve kristal berraklığındaki sularıyla ünlü Bali kıyılarında bir adadır. Bu turumuz sırasında Bali’nin el değmemiş, en otantik doğal güzelliklerini keşfedecek, Bali’nin insan ruhunu dinlendiren huzur dolu ortamında unutulmaz anlar yasayacağız. 30 dakikalık otobüs yolculuğumuzun ardından surat teknemize binmek üzere limana varis. İlk durağımız instagram için harika fotoğraflar çekebileceğimiz dinozor görünümlü devasa kayalıklardan oluşan Kelingking Beach olacaktır. Yereller tarafından kara büyü bölgesi olarak adlandırılan bölgede yüz yıllar öncesinde adaya sürgün edilen karanlık ruhların yaşadığına inanılmaktadir. Okyanusun içerisinde doğal bir gol görünümlü milyonlarca yıl önce kayaların erimesi ile meydana gelmiş Broken Beach, kireç taşından oluşan küçük kayalıkları ile meşhur Angel Billabong turumuz sırasında ziyaret edip bol bol fotoğraf çekme imkanımız olacak yerler arasında yer almaktadır. Lokal restaurantta alacağımız öğle yemeğinin ardından deniz girmek ve snorkel yapma imkanını bulacağımız Crystal Bay son durağımız olacaktır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Aksam yemeğimizi almak üzere “Jimbaran Beach Seafood Restaurant için otelimizden hareket. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5.

Gün
BALİ 5. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile Öğle Yemekli Bedigul & Git Git Şelalesi Turu için hareket. Bali'nin yaylalarında yer alan Bedugul, Bali'nin bir parçasıdır ancak benzerlerinden her anlamda tamamen farklıdır. Bali'nin en soğuk yeri olarak bilinen Bedugul, adadaki diğer yerlerden tamamen farklı bir iklime sahiptir. Bedugul'u çevreleyen yemyeşil ormanlar içerisinde Bali'deki en şaşırtıcı şelalelerden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Öğle yemeğimizi lokal restaurantta aldıktan sonra Bratan Golu ve jeneriklere konu olmuş , Balinin simgesi gol üzerindeki Ulundanu Beratan tapinagi görülecek yerler arasında yer almaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6.

Gün
BALİ 6. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile Öğle Yemekli Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı turumuz için hareket. Kapal Kasabası’ndaki Kraliyet Tapınağı, içinde 3 tapınak bulunan ve tapınakların koruyucusu olduğuna inanılan yaklaşık 300 maymunun yaşadığı maymunlar ormanı ve okyanus üzerindeki bir kayaya inşa edilmiş Tanah Lot Tapınakları’nın görülmesinin ardından, dünyaca ünlü Maymun ormanına geçiyoruz. Öğle yemeği lokal restaurantta Endonezya mutfağı olarak alınacaktır.Turumuzun sonunda Bali’nin muhteşem gün batımını izleme imkanı bulacaksınız. Güneşlenme için serbest zaman. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

7.

Gün
BALİ – İSTANBUL 7. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Ardından havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Geceleme uçakta.

8.

Gün
İSTANBUL 8. gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

DAHİL OLANLAR:
— Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST)-Bali (DPS) gidiş, Bali (DPS)-İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
— Seçilecek otellerde 5 gece oda & kahvaltı konaklama
— Turlar sırasında alınacak 4 öğle ve 1 akşam yemeği (Yemekler lokal restoranlarda, Endonezya mutfağı olarak alınacaktır)
— Alan-otel-alan ve şehir içi transferleri
— Öğle Yemekli Ubud & Kintamani Batur Yanardağı Turu
— Öğle Yemekli Nusa Penida Ada Turu
— Jimbaran Beach Seafood Akşam Yemeği
— Öğle Yemekli Bedigul & Git Git Şelalesi Turu
— Öğle Yemekli Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı Turu
— Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
— Turist şehir vergileri
— TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

HARİÇ OLANLAR:
— Endonezya Vizesi (Kapıda 35 USD karşılığında alınacaktır.)
— Seyahat sağlık sigortası
— Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
— Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
— Yurt dışı çıkış harcı bedeli
— Yerel servis hizmetleri (25 Euro)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#FL
LOKASYON:
Uzak doğu
YEMEK:
Yarım Pansiyon
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER
40 EUR
Seyahat Sağlık Sigortası (Tüm Dünya) ()

TARİH VE FİYATLAR

1.649

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Elegant Bali Turu Türk Hava Yolları... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

ÖZENLE SEÇİLMİŞ TURLAR