Elegant Prag Noel Pazarları Turu Türk Hava Yolları ile 3 Gece Ekstra Turlar...

  • Elegant Prag Noel Pazarları Turu Türk Hava Yolları ile 3 Gece Ekstra Turlar Dahil:
  • Elegant Prag Noel Pazarları Turu Türk Hava Yolları ile 3 Gece Ekstra Turlar Dahil:

Elegant Prag Noel Pazarları Turu

Türk Hava Yolları ile 3 Gece

Ekstra Turlar Dahil

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – PRAG 1. gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Prag’a gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Ardından Prag şehir turumuz için hareket. Noel Pazarları. Turumuzda Küçük Mahalle, Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam Vlatava Nehri Tekne turumuz için hareket. Prag’ı ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal geçişleriyle birlikte unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

2.

Gün
PRAG – KARLOVY VARY 2. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Karlovy Vary turumuz için hareket. 17. ve 18. yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak’ın, Mozart’ın, Göethe’nin, Beethoven’ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin’in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Serbest zamanınızda kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
PRAG – CESKY KRUMLOV 3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Cesky Krumlov turumuz için hareket. Çekya’nın güney Bohemya bölgesi boyunca Prag’dan doğal bir yolculuğun keyfini çıkarıyoruz. Vltava nehrinin kıvrımları içerisinde bir ada gibi gözüken Cesky Krumlov, UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan ve 13.yy’dan kalma, tam bir orta çağ kentidir. Rehberimiz eşliğinde Cesky Krumlov’un dar sokaklarında gezerken Gotik, Barok ve Rönesans dahil olmak üzere çeşitli mimari tarzların birleşmesiyle oluşan nefes kesici manzarayı göreceğiz. Turumuzda Lavka pod Zamkem, Svornosti Meydanı, Cesky Şatosu ve Aziz Vitus Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Çekya’nın en büyük ikinci kalesi olan Cesky Krumlov Kalesi turumuz için hareket ediyoruz. Büyük taş sütunlar üzerine kurulu köprü olan ve kalenin iki avlusunu birbirine bağlayan Cloak Bridge’i geçerek, V Castle Courtyard’a ve ardından Castle Gardens’a geçeceğiz. Farklı renklerde çiçeklerin çarpıcı düzenlemeleri ve Rokoko tarzında inşa edilmiş bir çeşme bu bahçenin başlıca cazibe merkezleridir. Bahçe daha yüksek bir seviyede yer aldığından tüm Cesky Krumlov kasabasının muhteşem manzarasını sunmaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
PRAG – İSTANBUL 4. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer. Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuş. İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

DAHİL OLANLAR:
— Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul (IST)-Prag (PRG) gidiş, Prag (PRG)-İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
— Havalimanı vergileri
— 3* otellerde 3 gece oda & kahvaltı konaklama
— Alan-otel-alan transferleri
— Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
— Prag Şehir Turu
— Vlatava Nehri Tekne Turu
— Karlovy Vary Turu
— Cesky Krumlov Turu
— Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
— TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

HARİÇ OLANLAR:
— Vize ücreti, servis bedeli
— Turist şehir vergileri
— Seyahat sağlık sigortası
— Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
— Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
— Yurt dışı çıkış harcı bedeli
— Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
— Şoför tipleri 5 Euro/ kişi başı (isteğe bağlı)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#FL
LOKASYON:
Orta Avrupa
YEMEK:
Sabah Kahvaltıları
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER
20 EUR
Seyahat Sağlık Sigortası (Seyahat Sağlık Sigortası)
150 EUR
Schengen Vize ()

TARİH VE FİYATLAR

549

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Elegant Prag Noel Pazarları Turu... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

ÖZENLE SEÇİLMİŞ TURLAR