Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

Londra Müzeler Ve Harry Potter Turu

4 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Londra

Süre

4 Gün

Tur Kodu

lond9

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

4 Gün

1,199 €

849

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  İstanbul - Londra - Hard Rock Cafe

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde 04:30'da bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1981 tarifeli seferi ile saat 07:25'de Londra Gatwick Havalimanı’na hareket ediyoruz. Londra saatiyle 09:30'da şehre varıyoruz. Bizleri havalimanında bekleyen özel araçlara binerek şehir turu için hareket ediyoruz.Londra panoramik şehir turunda; Knightsbridge, Hyde Park, Natural History Museum (Doğa Tarihi Müzesi), Thames Nehri, Buckingham Sarayı, Westminster Parlamento Binası, Big Ben, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, National Galery (Ulusal Galeri) ve Picadilly Circus görülecek yerler arasında yer alıyor.Haydi Hard Rocak Cafe’ye Panoramik Londra şehir turu esnasında Hard Rock Cafe'ye gidip oranın kendine has atmosferinde, severek dinlediğiniz ünlülerin kullandığı enstrümanların, giysi ve aksesuarların sergilendiği ortamda sevilen müzikler eşliğinde yemeklerimizi alıp, keyifli vakit geçiriyoruz.Eğlenceli saatlerin ardından otele hareket edip, odalarımıza yerleşiyoruz.

 • 2Gün

  Londra - Harry Potter Warner Bros Studyo Turu

  Harry Potter Warner Bros stüdyolarını ziyaret ediyoruz.Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte, ünlü İngiliz yazar J.K.Rowling’in fantastik roman serisinden sinemaya uyarlanan Harry Potter filmini keşfe çıkıyoruz. İlk durağımız için Harry Potter filmlerinin çekildiği Watford’da bulunan Harry Potter Warner Bros Stüdyoları’na hareket ediyoruz. Great Hall (Büyük Salon) kapısının açılması ile sihirli bir dünyaya adım atıyoruz. Hogwart Express’ini, yatakhaneleri, zindan dersliğini görüp, Harry Potter efsanesini hep birlikte yaşıyoruz. Sonrasında filmin en ünlü setlerinden biri olan King Cross tren istasyonuna hareket ediyoruz. Filmde Harry Potter dünyasına giriş kapısının olduğu Platform 9 ¾ peronunda fotoğraf çektiriyoruz.  Tur sonrası otele geri dönüyoruz. Geceleme otelinizde.

 • 3Gün

  Londra - Natural Hıstory Museum - Scıence Museum - Lego Store

  Gezimizin üçüncü gününe hazır mısınız? Öncelikle otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından Natural History Museum (Doğa Tarihi Müzesi) gezisi için hareket ediyoruz. Müzede bizleri basılı gazete, dergi ve televizyonlarda sık sık gördüğümüz otobur bir dinazor türü olan Diplodocus karşılıyor. Müzede botanik (bitki bilimi), etnoloji (böcek bilimi), mineraloji (maden bilimi), paleontoloji (taş yada fosil bilimi) ve zooloji (hayvan bilim) olarak bulunan bölümleri, Earth Galleries (Dünya Galerileri) Life Galleries (Yaşam Galerileri) gezerek gerçek boyuttaki mavi balina maketini, ses ve hareket özelliğine sahip dinazor maketlerini görüyoruz. Human Biology Hall’da (İnsan Biyoloji Salonu) insanın anne karnından itibaren geçirdiği süreci ve evren ile dünyanın oluşum evrelerini görme imkanı yakalıyoruz. Ayrıca önemli bilim adamlarından biri olan Charles Darwin için bir bölüm de müzede bulunuyor.Gezimize Science Museum (Bilim Müzesi) ile devam ediyoruz. Sanayi devriminden günümüze kadar teknik gelişim göstermiş birçok eserin sergilendiği müzede, bilim ve teknikle dolu dakikalar bizleri bekliyor. Dünya ve uzay hakkında bilgi edinip, eski dönemlerden kalan tren, uçak gibi mekanik araçlar görebiliyoruz.Lego Store’a gidelim mi? Bilim maceramızdan sonra biraz eğlenmeye ne dersiniz? O halde sadece çocukların değil, büyüklerin de ilgisini çok çeken Lego Store’a hareket ediyoruz.Yorucu bir günün ardından otele hareket ediyoruz. Geceleme otelinizde.

 • 4Gün

  Londra - İstanbul

  Evet bir gezimizin daha sonuna geldik. Sabah kahvaltısının ardından en geç saat 10:00`a kadar odalarımızı boşaltıyoruz ve Londra’daki son günümüzde kendimize serbest zaman bırakıyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte Gatwick Havalimanı'na doğru hareket ediyoruz. Havalimanında bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1998 tarifeli seferi ile saat 17:00'de İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul saatine saate göre 22:50`de İstanbul (yeni) Havalimanı’na geliyoruz. Bir sonraki Tatilob gezimizde görüşmek üzere...

 • !

  Dahil Hizmetler

  Ekonomi Sınıfı Uçuşlar

  Belirtilen Otellerde Konaklama (3 Gece Oda Kahvaltı)

  Programda Belirtilen Yemekler (Hard Rock Cafe'de set menü (2 çeşit yemek + 1 Soft içecek)

  Alan - Otel / Otel - Alan Transferleri

  Programda Belirtilen Turlar (Belirtilen tüm programlar ve giriş ücretleri)

  Panoramik Şehir Turları (Panoramik Londra şehir turu)

  Rehberlik Hizmetleri (Türkçe)

  Havaalanı Vergileri

  Zorunlu Seyahat Sigortası

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

   Vize Ücreti

   Kişisel Harcamalar

   Ekstra Turlar

   Yurtdışı Çıkış Harcı

   Seyahat Güvence Paketi