Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

MALTA 3 GECE

4 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Malta

Süre

4 Gün

Tur Kodu

m1

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

4 Gün

599 €

349

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  Malta

  İstanbul Havalimanı THY dış hatlar kontuarında siz değerli misafirlerimiz ile saat 05.00’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1369 sefer sayılı uçuşu ile 08.00'da Malta’ya hareket. Yerel saat ile 08.35'te Malta’ya varış. Bizi bekleyen aracımız ile panoramik turumuzu tamamlayıp otellerimize transfer.

 • 2Gün

  Malta

  Otelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Gozo Adası turuna katılabilirler.Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla sabah rehberimizin belirtiği saatte Gozo adasına geçiş için Cirkewwa limanına doğru hareket ediyoruz. Limandan feribot ile Gozo’ya geçiş yapıyoruz. Gozo Adası Malta’ya göre yemyeşil, hayatın durduğu yerdir. Tam bir cennet adasıdır. İlk olarak İç Deniz (Inner Sea) ve Mantar Kayası’nı görüyoruz. Bu bölge Truva, Gladyatör, Game of Thrones gibi çok ünlü filmlerin çekildiği bir bölge ve Malta’nın en önemli dalış noktalarından biri. Daha sonra eski tarihte küçük bir şapel olan fakat günümüzde çok büyük bir Adak kilisesi olan T'pino Kilisesi’ni ziyaret edip dileklerimizi diledikten sonra Gozo adasının dünyaca meşhur olan lokal ürünleri bal, marmelat, keçi boynuzu pekmezi, zeytin, zeytin yağı, Gozo peyniri, şarap ve likörlerinin tadına bakıyoruz. Öğle yemeği ve serbest zaman için balıkçı kasabası olan Xelendi'ye varıyoruz. Arzu eden misafirler deniz mahsullerinden oluşan öğle yemeğini burada alabilirler. Yemek sonrası Gozo adasının başkenti Victoria Rabat'a varıyoruz. St. George Bazilikasını görüp dar sokaklarda yürüyüş yapıyoruz. Sonrasında aracımız ile Mgarr limanına gelip feribot ile Malta’ya geçiyoruz ve otellerimize dönüyoruz.
  Gozo Adası Turu: 75 Euro / Çocuk: 35 Euro

 • 3Gün

  Malta

  Otelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek  Mdina ve Marsaxlokk turumuza katılabilirler.Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla düzenlenecek olan tam gün Malta turumuz için, rehberimizin belirttiği saatte hareket ile ülkenin en güzel balıkçı köyü olan Marsaxlokk ile gidiyoruz, burası balık restoanları ve renk renk boyanmış balıkçı tekneleri ile süslü Limanı ve Adanın renklerini, dokusunu taşıyan güzel evleri ile meşhur olan, cıvıl cıvıl pazarında organik ürünler bulabileceğiniz güzel Akdeniz köyüdür, Osmanlı birliklerinin de Malta adasına ilk cıktığı bölge olarak bizim icin ayrı bir önemi vardır. Burada verilecek fotograf molası ve serbest zamanın ardından, harika doga manzarasi esliginde akdeniz gunesi ile Mdina’ya giriş yapıyoruz. Mdina’da Hükümet Sarayı, Casa Inguanez Malikânesi,  Katedral,  Kermelit Kilisesi ile ilgili rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası pastaları ile meşhur Fontanella cafede eşsiz manzara eşliğinde mola vereceğiz, arzu eden misafirlerimiz, cafenin dünyaca meşhur ürünleri olan pastaların tadına bakabilirler, kahvelerini, caylarını yudumlerken manzaranın tadını cıkartabilirler. Buradan hareketle otellerimize  dönüyoruz.  
  Mdina, Marsaxlokk Turu: 70 Euro / Çocuk: 35 Euro

 • 4Gün

  Malta - İstanbul

  Otelde kahvaltı sonrası saat 11.00’de oda anahtarlarını resepsiyona teslim ediyor ve bavullarımızı bagaj odasına bırakıyoruz. Serbest zaman. Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla belirtilen saatte hareket ile 1980 yılında Temel Reis filminin çekildiği Popeye Village’a varıyoruz. Burada hem köyü geziyoruz hem de Temel Reis, Safinaz ve Kaba Sakal’ın şovlarını seyrediyoruz. Arzu eden misafirler deniz manzarası eşliğinde restoranın güzel yemeklerinin tadına bakabilirler.Tur sonrası otellerden toplanma ve havaalanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1372 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 20.05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00.30'da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
  Popeye Village Turu: 45 Euro / Çocuk: 25 Euro

 • !

  Dahil Hizmetler

  • Türk Hava Yolları ile İstanbul - Malta - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti (Tüm Türkiye ve Kıbrıs'tan iç hat bağlantı uçuşları için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.)
  • İstanbul çıkışlı Türkçe rehberlik (25 kişi ve üzeri gruplarda)
  • Malta Luqa Havalimanı’na varış sonrası panoramik şehir turu
  • Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri
  • Havaalanında Türkçe karşılama ve Türkçe yardım
  • Seçilecek kategorideki otelde 3 gece oda-kahvaltı konaklama
  • TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası (65 yaş ve üzeri misafirlerimize sürprim uygulanır.)
 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  • Vize ücreti ve servis bedeli
  • Seyahat sağlık sigortası 
  • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
  • Konaklama vergisi (Kişi başı günlük 0,50 Euro olup oteller tarafından tahsil edilir, tutarlar değişiklik gösterebilir.)
  • Programlarda belirtilen ekstra turlar (Tur ödemeleri turun 1. günü rehbere nakit ve Euro olarak yapılmalıdır. Çocuk yaşı 12 ve altıdır. 4 yaş altı ücretsizdir. Turlarda ören yeri girişleri ve öğle yemekleri opsiyoneldir, ücretlere dahil değildir.)