• Divan Bursa
Divan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan BursaDivan Bursa

Divan Bursa

Divan Bursa Hotel, Yenişehir Havalimanı'na 52 km, Bursa Otobüs Terminali'ne 12 km uzaklıktadır.
SEÇENEKLER
  GENEL BİLGİLER

  Genel Tanıtım

  SPA tesisi, özel bir işletme tarafından işletilmekte ve SPA ve Termal Havuz kullanım standartları gereğince her gün 10:00 -20:00 saatleri arası hizmet vermektedir . Termal havuza 6 yaşından küçük çocukların kendi hijyen ve güvenlikleri nedeniyle girişleri kabul edilmemektedir. 12 yaşından küçük çocuklar yanlarında ebeveynleri olması koşulu ile Spa alanını giriş sağlayabilirler. Perşembe günleri Termal Havuz sadece kadın misafirlerin kullanımı için açık olacaktır . NOT : Pandemi sebebi ile Spa Termal tesis kullanım koşulları değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebeple termal tesis ile ilgili güncel bilgilendirmeler için otel ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Pandemi nedeni ile kahvaltı servisi açık büfe olarak verilmeyip setmenü (kahvaltı tabağı) olarak servis edilmektedir. Akşam Yemeği Setmenu Kişi Başı Ücretlendirme : 15 € Setmenu ; çorba ya da zeytinyağlı tabağı , anayemek , tatlı ve 1 adet alkolsüz içecekten oluşmaktadır.


  Genel Uyarılar

  Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

  Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

  Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Tatilob sorumlu değildir.

  Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

  Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Tatilob sorumlu değildir.

  Bursa Kükürtlü, Dr. Rüştü Burlu Cd. No:11, 16070 Osmangazi/Bursa
  • Fitness Merkezi
  • A La Carte Restoran
  • Ücretsiz Wifi
  • Kapalı Havuz
  • Otopark
  • Sezonluk Açık Havuz
  • Çamaşırhane
  • Lobi Bar
  • Toplantı Odaları
  • Spa
  • Hamam
  YORUMLAR

  İlk yorumu siz yapın


  SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

  Divan Bursa ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

   

  ÖZENLE SEÇİLMİŞ TURLAR