• The Erzurum Hotel
The Erzurum HotelThe Erzurum HotelThe Erzurum HotelThe Erzurum HotelThe Erzurum HotelThe Erzurum HotelThe Erzurum Hotel

The Erzurum Hotel

Erzurum havalimanına 15 km mesafede olan, ve şehir merkezine 2 km mesafede konumlanan tesis, kış döneminde Half Board ve yaz döneminde BB/HB/FB sistemleri ile Türkiye’nin en güzel doğal kayak pistlerine sahip olan Erzurum Palandöken’de konfor, adrenalin ve eğlence tutkunlarını zirvede buluşturuyor.
SEÇENEKLER
 • Comfort Oda
  Oda Kahvaltı
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Comfort Oda
  Yarım Pansiyon
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

Genel Tanıtım

Tüm rezervasyonlarda 08.30 ile 18.00 saatleri arasında otelimizden kayak merkezine ring transferleri ücretsizdir. Tesiste alkol servisi bulunmamaktadır. Tesis çift konaklamalarında evlilik cüzdanı şartı aranmaktadır. 


Yeme İçme

Tesiste Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon hizmet verilmektedir.

ODA KAHVALTI

* Açık büfe sabah kahvaltısı ( Restaurant içerisinde )

* Otelin tüm alanlarında internet kullanımı ( 500 MB İnternet )

* Otopark kullanımı ücretsizdir

* Otele girişi saati 14:00 olup, çıkış saati 12:00'dır.

YARIM PANSİYON

* Açık büfe sabah kahvaltı ve Akşam Yemeği ( Restaurant içerisinde )

* Akşam Yemeğinde 1 Adet Alkolsüz İçecek ( Meşrubat, su, çay, nescafe )

* Otelin tüm alanlarında internet kullanımı ( 500 MB İnternet )

* Otopark kullanımı ücretsizdir


Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.


Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Tatilob sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Tatilob sorumlu değildir.
Erzurum Yunus Emre Mah. İbrahim Polat Cad. No:53 Palandöken Kayak Merkezi Palandöken / Erzurum
 • Restoran
 • Oda Servisi
 • Ücretsiz Wifi
 • Kayak Servis Aracı
 • 24 Saat Resepsiyon
 • Otopark
 • Vale Park Hizmeti
 • Teras
 • Asansör
 • Çamaşırhane
 • Toplantı Odaları
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

The Erzurum Hotel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.