• Polat Erzurum Resort Hotel
Polat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort HotelPolat Erzurum Resort Hotel

Polat Erzurum Resort Hotel

Tesiste yapılan 3 gece ve üzeri konaklamalarda havalimanı-otel ve otel-havalimanı transferi, konaklama ücretine dahildir. Kampanyadan yararlanabilmek için uçuş bilgilerinizi 48 saat önce iletmeniz yeterli.
SEÇENEKLER
 • Standart Oda
  Tam Pansiyon Plus
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Deluxe Oda
  Tam Pansiyon Plus
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Aile Odası
  Tam Pansiyon Plus
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

Genel Tanıtım

Kayak olanakları, güler yüzlü personeli ve kaliteli yaklaşımı ile misafirler tarafından beğenilen Polat Palandöken, kış ve kayak tatili için güzel bir atmosfer arayanlar için Erzurum’un Palandöken mevkiinde hizmet veriyor. Hiç bitmeyen bir kayak keyfi sunmayı hedefleyen tesiste suni karlama sistemi ile 7,5 km uzunluğunda pist oluşturuluyor. Kayak macerasını gece de sürdürmek isteyen misafirler ise tesisin 400 m uzunluğundaki ışıklandırılmış pistinden yararlanabiliyor.

Polat Palandöken, çocuklu aileleri de düşünüyor. Tesiste çocuklar için karda oyun parkı ve mini kulüp gibi hizmetler sunuluyor. Tesisin restoranında Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler yer alıyor. Tesiste konaklayan misafirler Polat 1, Polat 2 ve Polat 3 liftlerini ücretsiz olarak kullanabiliyor.

Soft animasyon etkinlikleri, oyun salonları ve kış aktiviteleri ile eğlenceli bir tatil vadeden Polat Palandöken, SPA olanaklarıyla da öne çıkıyor. Tesiste fitness salonu da bulunuyor.


Pist

Polat 1 (800 m), Polat 2 (300 m), Polat 3 (900 m) liftlerinin kullanımı ücretsiz.

Tesiste bulunan bağlantı lifti ile ücretli olan Ejder3200 pistine ulaşım sağlanmaktadır.

Tesiste, 7,5 km uzunluğunda pist oluşturarak kesintisiz kayak keyfi sunan suni karlama sistemi, gece kayağı olanağı sağlayan 400 m uzuluğunda ışıklandırılmış pist ve çocuklar için karda oyun parkı bulunuyor.


Yeme / İçme

Tam Pansiyon Plus konseptinde konaklayan misafirler için; sabah, öğle ve akşam açık büfe yemek ve beş çayı ücretsiz. Bunların dışında tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Tesiste bulunan Mangal Restoran rezervasyonlu ve ücretli. Alkollü içecekler ücretli.


Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Kahvaltı

08.00-16.00 Polat Cafe (Ücretli)

08.00-01.30 Snowdeck Cafe (Ücretli)

12.00-14.00 Öğle Yemeği

16.30-17.30 Beş Çayı (Ücretsiz)

19.00-22.00 Akşam Yemeği

19.00-00.00 Mangal Restoran (Ücretli)

24 Saat Açık Şömine Bar (Ücretli) 

Genel Uyarılar

Tam Pansiyon Plus konaklamalarda, tesise ait Polat 1,2,3 liftlerinin kullanımı ücretsiz.


Tesis 2021 yılında kısmi olarak yenilenmiştir..

Kayak aktiviteleri, kar durumu ve hava şartlarına bağlı olarak sunuluyor.


Polat Palandöken odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı ise mevsim koşullarına bağlı.


Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.


Tesiste Tam Pansiyon Plus konaklamalar akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğle yemeği ile son bulur.


Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.
Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.


Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.


Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Tatilob sorumlu değildir.


Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.


Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Tatilob sorumlu değildir.


Spor / Eğlence

Tesisin 500 m² büyüklüğündeki modern kayak odasında, her oda için ücretsiz bir adet kayak dolabı bulunuyor. Tesiste soft animasyon etkinlikleri düzenleniyor.


Çocuk / Bebek

Tesiste, 4 - 10 yaş arası çocuklar için 08.30 - 12.00 ve 14.00 - 17.00 saatleri arasında hizmet veren mini kulüp ve karda oyun parkı mevcuttur. 4 - 10 yaş arası minik misafirler için çocuk bakıcısı hizmeti ücretli olarak sunulmakta olup 24 saat önceden randevu alınması gerekiyor.

Kış sezonu boyunca her gün 20.30'dan itibaren mini disko hizmeti vermektedir.


Diğer Olanaklar

Tesiste; günlük gazete ve dergi servisi, kahve oyunları salonu, kış aktiviteleri ve çocuklar için karda oyun parkı bulunuyor.


Spa / Wellness

Tesisin sağlık kulübünde; hamam, sauna, buhar odası, kapalı havuz, masaj ve kese gibi olanaklar bulunuyor.


Büyüklük Bilgisi

39.000 m² alana kurulu tesisin, 212 odası bulunuyor.


Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

- Otele giriş esnasında misafirlerin HES kodu onayları alınarak ateşleri ölçülmektedir. Otelde maske takmak zorunludur.

- Otelin Güvenli Turizm Sertifikası bulunmaktadır.

- Havalandırma %100 taze hava ile sağlanmaktadır.

- Lobi alanı 350 metrekare daha büyütülerek, sosyal alan genişletilmiştir.

- Restoranlar, spor kulübü ve genel alanlar sosyal mesafe kurallarına uygun olarak özenle yeniden düzenlenmiştir.

- Tüm alanlara sosyal mesafe kurallarını hatırlatan afişler yerleştirilmiştir.

- Otel içerisinde Karcher 03 elektrostatik spreyleme sistemi ile %100 dezenfeksiyon sağlanmaktadır.

- Dezenfekte olmayan eşyalar kaldırılmıştır.

- Yatak çarşafları minimum 60 derecede yıkanmaktadır.

- Otel genelinde el dezenfekte istasyonları bulunmaktadır.

- Asansör düğmeleri ve kapı kolları gibi tüm yoğun dokunulan yerler sık sık dezenfekte edilmektedir.

- Tüm çalışanlar, üniformalarının bir parçası olarak yüz maskesi takmaktadır.

- Restoranlara şeffaf pleksiglas siperler yerleştirilmiştir.

- Teması minimuma indirmek için menüler dijitalleştirilmiştir. Misafirler menülere QR kod ile ulaşabilmektedir.

- Tüm çalışanlar, Covid-19 salgını ve önlemleri için eğitim almıştır.

- Kayak ekipmanları ve dolapları günlük olarak dezenfekte edilmektedir.

- Otele ait telesiyejlerde sosyal mesafe kuralı uygulanmaktadır. 2 kişilik koltuklara 1 kişi, 4 kişilik koltuklara ise 2 kişi binebilmektedir.
Erzurum


Yunusemre, Kayak Yolu Uzeri, 25070 Palandöken/Erzurum

Konum

Palandöken mevkiindeki tesis; Erzurum şehir merkezine 6 km ve Erzurum Havalimanı'na 15 km mesafede konumlanıyor.

 • Nöbetçi Doktor
 • Kayak Ekipmanı Kiralama (Tesis Içinde)
 • Fitness Merkezi
 • Bar
 • Cafe
 • Çocuk Havuzu
 • Kapalı Havuz
 • 24 Saat Resepsiyon
 • Otopark
 • Çocuk Bakıcılığı Servisi
 • Ücretsiz Çocuk Kulübü
 • Kablosuz Internet
 • Kuru Temizleme
 • Çamaşırhane
 • Lobi Bar
 • Market
 • Masaj Servisi
 • Toplantı Odaları
 • Oyun Alanı
 • Sauna
 • Hamam
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Polat Erzurum Resort Hotel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.