Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

Paris Amsterdam 5 Gece THY ile

6 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Paris Amsterdam

Süre

6 Gün

Tur Kodu

Par020

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

6 Gün

599 €

349

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  İstanbul - Köln - Paris

  Turumuzun ilk günü İstanbul Yeni Havalimanında buluşma sonrası Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Köln şehrine uçuş, ve varış sonrası Köln şehrinde yapacağımız şehir turunda: Köln Katedrali , Reine Nehri ve Avrupa’daki Müslüman toplulukları tarafından yapılan Köln Camii’ni görüyoruz Ardından Akşam yemeğimizi alacağımız restauranta transfer akşam yemeğinin alınması sonrası konaklayacağımız otele transfer Konaklama Paris’te

 • 2Gün

  Paris 

  Otelde alınan kahvaltı sonrası Paris şehrine hareket ediyoruz Varışımızla beraber yapacağımız ve yaklaşık 3 saat sürecek Paris şehir turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz,  **10 Misafirin talep etmesi halinde**  Extra olarak Disneyland turu düzenlenecek. Başı Ulaşım dahil Disneyland turu yapabileceklerdir..  tur bitimi Türk Restaurantında akşam yemeğinin alınması ve konaklama otelimizde
  Disneylande Turu 150 Euro

 • 3Gün

  Paris – Eiffel Kulesi & Seine Nehri Turu (Talep eden misafirler için Disneyland turu seçeneği)

  Otelde alınan kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Eiffel Kulesi + Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali Turu Fransa’nın adeta sembolü olan Eyfel kulesi. 1889 Yılında düzenlenen dünya fuarı için yapılan 330 mt yüksekliğindeki kulenin asansör ile ikinci katına çıktıktan sonra muhteşem Paris şehri manzarasını izliyoruz. Kule hakkında detaylı bilgileri Rehberimizden alıyoruz. Eyfel kulesi ziyareti ardından Seine Nehrinde yapacağımız tekne turunda Paris’in tarihi ve kültürel dokusu hakkında rehberimizden bilgiler alıyoruz Ardından konaklayacağımız otele transfer ve konaklama otelimizde.
  Eiffel Kulesi + Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler (90 Euro)

 • 4Gün

  Paris  – Amsterdam

  Otelde alınan kahvaltı sonrası Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz.  LAHEY + MARKEN & VOLENDAM – BÜYÜLÜ HOLLANDA   Hollanda’nın 2.büyük şehri olan Roterdam’ı tanıyacağımız turumuzda Hollanda’nın modern tarzını en iyi yansıtan bu zengin ticaret ve lojistik şehrinde, adını hümanizm akımının öncülerinden Erasmus’dan alan, tek sütunlu yapısıyla görenlerin kuğuya benzettiği Erasmus Köprüsü, ünlü mimar Piet van Blom imzalı Floransa’da bulunan Ponte Vechio’dan ilham alınarak tasarlanmış küp evler ve Rotterdam limanı görülecek yerler arasında. Ardından Lahey’e hareket Lahey’de görülecek yerler arasında Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası bulunmakta Tur sonrası Amsterdam’da konaklayacağımız otele hareket otele transfer ve konaklama otelimizde.
  LAHEY + MARKEN & VOLENDAM – BÜYÜLÜ HOLLANDA   90 Euro

 • 5Gün

  Amsterdam

  Otelde alınan kahvaltı sonrası meşhur yel değirmenlerini görüp Hediyelik eşya ve peynir alışverişi sonrası Amsterdam şehrine hareket Yapacağımız şehir turunda: Waterloplein, Çiçek Pazarı, Rokin caddesi, Dam Meydanı, Kraliyet sarayı, Damrak caddesi ve Central Station görüldükten sonra Amsterdam’da yarım gün serbest zaman veriyoruz.  Geceleme otelimizde.

 • 6Gün

  Amsterdam – Köln – İstanbul

  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından  Köln şehrine hareket varışla beraber havalimanına transfer oluyoruz Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ve varışla turumuz sona eriyor.

 • !

  Dahil Hizmetler

  Ekstra Brugge Turu

  Sabah Kahvaltısı

  Gidiş – Dönüş Uçak Biletleri

  Profesyonel Türkçe Tur Liderliği hizmetleri

  Zorunlu Sigorta

  Otel Konaklamaları (3*)

  KDV

  Tüm Transferler

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  Vize ücreti ve servis bedeli

  Seyahat sağlık sigortası 

  Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  Müze, ören yerleri ve buna benzer tüm giriş ücretleri

  Programda belirtilen tüm ekstra turlar

  Rehber ve şoför bahşişleri