Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

PATTAYA Tüm Geziler ve Ekstra Turlar Dahil

7 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Pattaya

Süre

7 Gün

Tur Kodu

PAT1

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

7 Gün

999 €

599

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  İstanbul - Bangkok

  İstanbul Havalimanı’nda uçuşunuzdan 3 saat önce hazır bulunarak gerçekleştireceğiniz check-in, bagaj teslim ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK64 sefer sayılı uçuşu ile 20.55’de Bangkok’a hareket ediyoruz.

 • 2Gün

  Bangkok - Pattaya

  Yerel saat ile 10.15‘de Bangkok'a varışımız sonrasında Pattaya'ya hareket ediyoruz. Pattaya’daki otelimize varışımız ardından odalarımızın alınması ve serbest zaman.Akşam saatlerinde Pattaya Gece Turu (Akşam Yemeği Dahil) düzenlenecektir. İlk olarak akşam yemeğimizi alacağımız lokal restoranta hareket. Sonrasında dünyaca meşhur, Güney Asya’nın en renkli gece hayatını gözlemleyeceğimiz Pattaya gece turu. Tur sonrası otelimize transfer.

 • 3Gün

  Pattaya

  Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde misafirlerimiz, denizin, güneşin ve kumsalın tadını çıkarabilir veya alışveriş yapabilirler. Otelde alınacak akşam yemeğinin ardından dinlenmek üzere serbest zaman.

 • 4Gün

  Pattaya

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Timsah Çiftliği Turu (Öğle Yemeği Dahil) düzenlenecektir. Turumuzun ilk durağında timsahlar ile yapılan inanılmaz showları izleyebileceğimiz ve onları besleme, farklı hayvan türlerini görme ve fotoğraf çekme fırsatı bulacağımız Timsah Çiftliği’ne gidiyoruz. Bölgeye özgü hediyelik eşyalar bulabileceğimiz ve yine bölgeye özgü değerli taşların nasıl işlendiğini göreceğimiz alışveriş molasının ardından öğle yemeğimizi almak üzere yerel restorana hareket ediyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve dinlenmek için serbest zaman.

 • 5Gün

  Pattaya

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Mercan Adası Turu (Öğle Yemeği Dahil) düzenlenecektir. Speed Bot ile Mercan Adası’na varış. Yemyeşil tepeleri ve bembeyaz berrak plajları ile Pattaya’nın en ünlü adalarından bir tanesi olan Mercan Adası’nda, güzel plajların tadını çıkarabilir, masmavi sularda yüzebilir, farklı su sporları ve aktiviteleri deneme şansı bulabilirsiniz. Lokal restoranda alınacak öğle yemeği ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 • 6Gün

  Pattaya

  Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Akşam saatlerinde Alcazar Cabaret Show Turu (Akşam Yemeği Dahil) düzenlenecektir. Lokal restoranda alınacak akşam yemeğinin ardından Uzak Doğu’nun en meşhur Lido ve Broadway tarzı kabaresi olan Alcazar Cabaret Show’u izliyoruz. Değişen sahne dekorları ve renkli kostümleri ile dansçılar, harika ses ve ışık efekt sistemleri ile bizlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Gösteri sonrasında otelimize transfer.

 • 7Gün

  Pattaya - Bangkok - İstanbul

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Otelden çıkış işlemlerimizi tamamlanmasının ardından misafirlerimiz deniz, güneş ve kumsalın tadını çıkarabilir veya alışveriş yapabilirler.Rehberimizin bildireceği saatte dönüş uçuşumuz için Bangkok Havalimanı’na transfer. Türk Hava Yolları’nın TK69 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile yerel saat ile 23.30’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saatle 06.25’de İstanbul Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

 • !

  Dahil Hizmetler

  Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul HL - Bangkok HL // Bangkok HL - İstanbul HL parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti (Tüm Türkiye ve Kıbrıs'tan iç hat bağlantı uçuşları için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.)

  Belirtilen kategori otellerde toplam 5 gece oda kahvaltı konaklamalar

  Pattaya Gece Turu – Akşam Yemeği Dahil

  Otelde 1 Akşam Yemeği Dahil

  Timsah Çiftliği Turu - Öğle Yemeği Dahil

  Mercan Adası Turu - Öğle Yemeği Dahil

  Alcazar Cabaret Show Turu - Akşam Yemeği Dahil

  Havalimanı - otel - havalimanı ve şehirler arası transferler,

  Türkçe rehberlik hizmetleri (10 kişinin altında katılım olduğu takdirde İngilizce lokal rehberlik hizmeti sunulacaktır)

  TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası (65 yaş ve üzeri misafirlerimize sürprim uygulanır.)

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  Seyahat sağlık sigortası

  Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

  Programda belirtilen/belirtilmeyen, rehber tarafından organize edilebilecek olan ekstra tur ve geziler

  Panoramik şehir turlarında müze ve ören yerleri girişleri

  Tüm öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler

  Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri

  İsteğe bağlı şoför bahşişleri

Galeri