Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

PHUKET TURU TÜRK HAVAYOLLARI İLE 7 GECE 9 GÜN

9 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Phuket Deniz Kum Güneş

Süre

9 Gün

Tur Kodu

PU022

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

9 Gün

949 €

649

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  İstanbul - Phuket 

  Seyahatimize İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar terminalinde Tatilob Türkçe rehberimiz ile buluşarak başlıyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerimiz ardından Türk Havayollarının TK 172 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:05’de AKTARMASIZ DİREK olarak Phuket’e hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

 • 2Gün

  Phuket

  Sabah yerel saat ile 09:50’de Phuket havalimanına varış ardından otele transfer. Tam gün denizin kumun ve güneşin tadına varmak amacıyla serbest zaman.

 • 3Gün

  Phuket

  Sabah otelde alınan kahvaltı ardından adanın en büyük tapınaklarından birisi olan WAT CHALONG tapınağını ziyaret ediyoruz. Birden fazla tapınağın bulunduğu adayı ziyaretimiz sonrasında alışveriş imkanı için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği FİL SAFARİSİ turuna katılabilirler.
  Fil Safarisi Turu: 40 Euro

   

 • 4Gün

  Phuket

  Sabah otelde alınan kahvaltı ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği tam günlük PHİ PHİ ADASI gezisine katılabilirler. 

  PHİ PHİ ADASI : 70 Euro 
  Phuket adası ile ana karadaki Malacca boğazı kıyısı arasında yer alan Phuket’e göre daha bakir kalan, doğasıyla ve renkli balıklarıyla insanı adeta büyüleyen adanın turkuaz sularında yüzmenin tadına varacaksınız.

   

 • 5Gün

  Phuket

  Sabah otelde alınan kahvaltı ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz akşam düzenlenecek olan FANTASEA turuna katılabilirler.

  Extra tur : Fantasea Turu : 60 Euro
  Phuket Fantasea adanın en büyük gösteri merkezdir. Tayland’ın zengin ve egzotik kültürünü yansıtan gösteri, geleneksel Thai kıyafetleriyle dansların sergilendiği aynı zamanda yüzlerce fil ve diğer hayvanları görebileceğiniz büyüleyici bir akşam geçirmenizi sağlayacak Show’a katılarak unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz.

 • 6Gün

  Phuket

  Sabah otelde alınan kahvaltı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği JAMES BOND ADASI turuna katılabilirler

  Extra tur : James Bond Adası 70:Euro
  Marinadan otantik tekneler ile varışımızı sağlayacağımız adamıza giderken yol üzerinde jeolojik yapılarından oluşan kaya adacıklarını görme imkanı sağlayacağız. James Bond filminin çekildiği yerleri görme ve alışveriş yapabilme fırsatımız bulunmaktadır.

 • 7Gün

  Phuket

  Sabah otelde alınan kahvaltı ardından tüm gün serbest zaman.

 • 8Gün

  Phuket

  Sabah otelde alınan kahvaltı ardından serbest zaman.

 • 9Gün

  Phuket - İstanbul

  Sabah saatlerinde odaların boşaltılması ile otelden çıkış işlemlerimiz sonrasında rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayolları TK 173 sefer sayılı uçuşu ile 11:20 de AKTARMASIZ-DİREK İstanbul’a hareket. Varış saatimiz 17:45 ve turumuzun sonu. Bir sonraki Tatilob organizasyonunda görüşmek üzere.

 • !

  Dahil Hizmetler

  Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Phuket gidiş, Phuket - İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

  Seçilen otel kategorisinde Phuket’te 5 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı

  Alan-otel-alan transferleri

  Local tur liderinin hizmetleri (Phuket'te karşılama)

  Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli

  Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır )

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  50 TL Yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihi öncesinde ilgili bankalara veya havalimanı Harç Pulu bankosuna yatırılmalıdır.)

  Seyahat Sigorta Poliçesi ücreti (10 Euro, 0-65 yaşına kadar geçerli ücrettir. 65-80 yaş arası olan prim oranlarını danışmanımızdan öğreniniz. Poliçe kapsamı dışında kalan vakalar ile ilgili satış danışmanınızdan bilgi formunu talep ediniz.)

  Ekstra turlar ve dahil olduğu belirtilmeyen öğünler

  Kişisel harcamalar