Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

Romantik Yol ve Benelux Turu Ekstra Turlar Dahil

8 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Romantik Yol ve Benelüks Turu

Süre

8 Gün

Tur Kodu

Rom20

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

8 Gün

1,099 €

599

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  İSTANBUL  STUTTGART – HEIDELBEG – FRANKFURT

  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları‘nın tarifeli seferi ile Stuttgart uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışta yapacağımız panoramik kısa şehir turu sonrasında Heilderberg’e hareket ediyoruz. Heilderberg şehir turumuzda meşhur eski köprüsü Carl Theodor, Marktplaz Meydanı, Alte Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Önemli Rönesans yapılarından birisi olan Heildelberg Sarayını gezip Frankfurt’a hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

 • 2Gün

  FRANKFURT - RUDESHEIM  KOBLENZ – LAHNSTEIN

  Kahvaltının ardından yapacağımız panoramik Frankfurt şehir turunda Eski Nikolai Kilisesi, Adalet çeşmesi, Eschenheimer Kulesi, Demir Köprü, Dom Katedrali, Goethe evi göreceğimiz yerler arasındadır. Rudesheim’a hareket ediyoruz ve bu şirin kasabayı yürüyerek keşfediyoruz. Turun ardından Koblenz’e hareket. Varışta Ren ve Mosel nehri manzarası eşliğinde yapacağımız panoramik şehir turunda eski şehir, tarihi surlar, St. Castor Katedrali, Beethoven anıtı, Meryem Ana Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Lahnstein’e transfer. Konaklama otelimizde.

 • 3Gün

  KOBLENZ  COCHEM - TRİER- KÖLN – ESSEN

  Kahvaltının ardından Cochem’e hareket. Burada yapacağımız turumuzun ardından Roma dönemini yaşayacağımız Trier’e hareket ediyoruz. Trier’in eski meydanlarında yapacağımız geziler sonrası. Köln’e hareket ediyoruz. Panoramik şehir turunda Köln Katedralini, Hohenzollern Köprüsünü, Mülheim bölgesini görüyoruz. Serbest zaman sonrası Essen’de bulunan otele transfer. Konaklama otelimizde.

 • 4Gün

  ESSEN  AMSTERDAM

  Kahvaltının Amsterdam’a hareket ediyoruz. Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı panoramik görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 • 5Gün

  AMSTERDAM - VOLENDAM  MARKEN – AMSTERDAM

  Kahvaltının ardından Marken & Volendam turu için yola çıkıyoruz. İlk durağımız önceleri balıkçı kasabası olan Volendam. Masal şehri Volendam’ı gezdikten sonra IJsselmeer Gölünde bulunan Marken’e hareket ediyoruz. Van Gogh’un şehri Marken’de yapacağımız tur sonrası Amsterdam’a geri dönüyoruz. Konaklama Amsterdam otelimizde.

 • 6Gün

  AMSTERDAM – LAHEY  DELFT – BRÜKSEL

  Kahvaltının ardından sanat ve kültür şehri Lahey’e hareket ediyoruz. Spuepein Meydanı, Herman Coster Meydanı, Kraliyet Sarayı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. İdari Başkent Lahey’i gezdikten sonra kanalları ile ünlü Delft şehrine hareket ediyoruz. Asillerin şehri Delft’i yürüyerek gezeceğiz. Turların ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Panoramik Brüksel şehir turunda Grand Place, Belediye Binası, Mannekken Pis Heykeli, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon Evleri, Atomium görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

 • 7Gün

  BRÜKSEL – BRUGGE  GENT - BRÜKSEL

  Kahvaltının ardından romantik turumuza Gent ve Brugge turumuz ile devam ediyoruz. İlk durağımız Gent’te Korenmark Meydanı, St. Michael Köprüsü, Gravensteen, Potershol’u görüp Orta çağın en güzel şehirlerinden olan Brugge hareket ediyoruz. Büyük Meydan, Brug Meydanı, Minnewater Gölü, Kan Bazilikası göreceğimiz yerler arasındadır. Turun ardından Brüksel’e dönüyoruz. Serbest zaman. konaklama otelimizde.

 • 8Gün

  BRÜKSEL  İSTANBUL

  Kahvaltının ardından havaalanına transfer. Türk Havayollarının tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen havaalanına uçuyoruz.Turumuzun sonu bir sonraki Tatilob organizasyonumuz'da görüşmek üzere...

 • !

  Dahil Hizmetler

  Türk Havayolları ile İstanbul (Sabiha Gökçen)-  Stuttgart / Brüksel - İstanbul (Sabiha Gökçen) arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ait havaalanı vergileri
  Belirtilen otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
  Programda belirtilen tüm turlar ve transferler
  Panoramik şehir turları
  Heildelberg Sarayı gezisi
  Volendam Turu
  Marken Turu
  Lahey Turu
  Delf Turu
  Brugge Turu
  Gent Turu
  Turlarda Türkçe rehberlik hizmetleri.
  *220 Euro Değerindeki Tüm Ekstra Turlar Dahil*

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  Schengen Vize Ücreti ( Yeşil pasaporta vize yoktur)
  Yurtdışı çıkış pulu
  Seyahat – Sağlık  Sigortası (15 Euro)
  Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler
  Kişisel harcamalar ve bahşişler
  Ekstra bagaj ücretleri