Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

SELANİK & KAVALA

3 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Selanik-Kavala

Süre

3 Gün

Tur Kodu

sel

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

3 Gün

119 €

59

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  İstanbul - İpsala

  Tatilob konuklarımızı belirlenen yerlerden karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ - Keşan - İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış. 

 • 2Gün

  Kipi - Kavala - Selanik

  Türk (İpsala) ve Yunan (Kipi) sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç, Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk. Sabah saatlerinde dinlenme tesisinde ekstra kahvaltı molası. Kahvaltı sonrası Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi, Helexpo International Fuar Alanı, Döner Kule, Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panoramik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme. Selanik şehir turu sonrası dileyen misafirlerimiz Edessa Şelaleleri ve Mübadele Tren İstasyonu turumuza katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak taverna turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
  Edessa Şelaleleri ve Mübadele Tren İstasyonu Turu: 15 Euro
  Taverna Turu: 40 Euro

 • 3Gün

  Selanik - Kavala - Porto Lagos & Vistonida Gölü - İstanbul   

  Sabah kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket. İki saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saatte hareket ile İskeçe karayolu üzerinden yolculuk. Şirin bir belde olan Porto Lagos ve Vistonida Gölü & Agios Nikolaos Kilisesi’ni görüp Kipi ve İpsala sınır kapılarına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek gece İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

 • !

  Dahil Hizmetler

  Lüks araçlarla ulaşım

  Selanik’te Perinthos Hotel, Alexandros Hotel vb. otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

  Rehberlik hizmetleri

  TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası (65 yaş ve üzeri misafirlerimize sürprim uygulanır.)

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  Vize ücreti ve servis bedeli

  Seyahat sağlık sigortası 

  Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  Ekstra ve program dışı geziler, kişisel harcamalar

  Konaklama, sınır geçiş vergileri, şehir vergisi ve check point ücretleri (15 Euro olup zorunludur ve tur rehberine ödenir.)

  Not: Pasaportunda Kuzey Kıbrıs damgası bulunanlar Yunanistan'a giremezler.

Galeri