• Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama)
 • Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama)
 • Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama)
 • Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama)
 • Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama)
 • Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama)
 • Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama)
 • Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama)
 • Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama)
 • Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama)
 • Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama)
 • Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama)
 • Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama)

Tur Süresi

6 Gece 8 Gün

999.00
'den itibaren

Konaklama

Havana Casa (Yerel Ev) Kahvaltı Dahil

Ulaşım

Air France Havayolları

Gezilecek Yerler

Havana - Pinar Del Rio - Vinales Vadisi - Cienfuegos - Trinidad - Santa Clara - Varedero

Kalkış Yerleri

İstanbul Havalimanı

0850 228 86 77

Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama) Hakkında Genel Bilgiler

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL / PARIS / HAVANA

Gece yarısı saat 02:30’da İstanbul  Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde rehberimiz ile buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Air France Havayollarının AF1391 sayılı tarifeli seferi ile saat 05:05’te Paris’e hareket. Yerel saat ile 06:50’de Paris’e varış. 7 saat 20 dakikalık beklemenin ardından uçak değişikliği yapıyoruz ve yerel saat ile 14:10'da yine Air France Havayollarının AF820 sayılı tarifeli seferi ile Havana’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 10 saat süren uçuşumuzun ardından yerel saat ile 18:35’te Havana’ya varış. Yerel rehberimiz tarafından alanda karşılanarak grubumuza ait araç ile kalacak olduğumuz Casalara (yerel evlerimize) transfer oluyoruz. Odaların alınmasından sonra serbest zaman. Geceleme evlerimizde.

(Kişi sayısına göre tek bir ev ya da bina olmayacaktır. Rehberimiz varış gününde oluşan şartlara göre aynı cadde veya semte yakın evlerde dağıtım yapabilir. Bazı evler apartman dairesi bazı evlerde müstakil ev şekliden olabilir. Sabah kahvaltıları kaldığımız evin sahipleri tarafından hazırlanacaktır.)


2. Gün: HAVANA

Sabah evlerimizde alacağımız kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte tam gün öğlen yemekli Havana şehir turumuzu yapacağız.Havana şehri (San Cristobal De La Habana) 16.yy da askeri ve ticari açıdan büyük önem taşıyan konumu ile bir koloni şehri olarak İspanyollar tarafından kurulmuştur. UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan ve günümüzde turistlerin en çok ilgisini çeken başkentlerden biridir.Havana’da Devrim Meydanı, Malecon Bulvarı, Colomb Mezarlığı, Atatürk Büstü, Plaza de Armas,Cathedral Meydanı ve Plaza de Vieja göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca Küba’da çok meşhur olan eski Amerikan arabalarını görme fırsatı bulacağız. Yerel restoranda alacağımız öğlen yemeğinin ardından Havana’yı kuş bakışı görebileceğimiz Casablanca Bölgesine gidiyoruz. Casablanca bölgesinden doğal bir liman olan ve günümüzde büyük cruise gemilerin yanaştığı Havana Limanı’nı, İsa Heykelini,Che’nin devrim sonrası kısa bir süre kullandığı evini ve El-Morro ve San Carlos kaleleri göreceğimiz yerlere arasındadır.Casablanca bölgesi ziyaretimizin ardından tarihi merkeze doğru devam edeceğiz. Eski sokaklarda yürüyerek bol bol fotoğraf çekme imkanımız olacak ve kendinizi zamanda yolculuk yapmış gibi hissedeceksiniz. Plaza Catedral ve çevresinde ki barlada ve Dünyaca ünlü La Bodeguita Del Medio ve Floridita Bar’da birkaç mojito içme fırsatı bulabilirsiniz. Tur bitimi evlerimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme Havana’da evlerimizde.


3. Gün: HAVANA - PINAR DEL RIO – VINALES VADİSİ

Sabah evlerimizde alacağımız kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz için ekstra tur olarak tam gün öğlen yemekli Pinar del Rio-Vinales Vadisi turu yapılacaktır. (90.00 €uro) Bu turumuzda önce tütün tarlaları gezerek nasıl yetiştirildiği hakkında bilgi edineceğiz. Sonrasın da Pinar del Rio'daki Puro Fabrikasını ziyaret gideceğiz. Los Jazmines tepesinden Vinales Vadisi’nin manzarası seyredildikten sonra öğle yemeğini yerel restoranda alacağız. Yemek sonrası Cueva del Indio mağarasının içindeki nehri sandalla gezerek geçtikten sonra Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel doğada Leovigildo tarafından çizilmiş bir yağlı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak sürpriz bir yerli aile ziyareti yapılacaktır. Tur bitimi Havana’ya dönüş ve serbest zaman. Geceleme Havana’da evlerimizde.


4. Gün: HAVANA - VAREDERO

Sabah evlerimizde alacağımız kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz için ekstra tur olarak tam gün öğlen yemekli Varedero turu yapılacaktır. (100.00 €uro) Matanzas bölgesinden geçerek  güzergahımız üzerinde Küba’nın en yüksek otoyol köprüsüne yakın bir  noktada  yol molası da vermek sureti ile, manzara izliyoruz. Varadero sahil bölgesine ulaşıyoruz yolculuğumuz  yaklaşık 2,5 saat  sürecektir. Varışımızı  takiben güzel bir  yerel tesiste (Bu bir otelde olabilir) Öğlen yemeği servisi de alabileceğimiz harika bir plajda güneşlenme ve yüzme imkanımız olacak. Tur bitimi Havana’ya dönüş ve serbest zaman. Geceleme Havana’da evlerimizde.


5. Gün: HAVANA

Sabah kahvaltısından sonra tüm gün serbest zaman. Serbest günümüzde Havana'nın keyfini çıkartabilir; hediyelik alış verişi yapma imkanı bulabilirsiniz. Geceleme Havana'da evlerimizde.

Arzu eden misafirlerimiz serbest günlerimiz olan 5.ve 6.günler için düzenlenecek olan aşağıda detaylarını belirtmiş olduğumuz 1 gece 2 günlük ekstra tura katılabilirler. Bu turumuzun kişi başı fiyatı 200.00 €urodur. 1 gecelik konaklamamız Trinidad kasabasında Casalarda (Yerel Evlerde) olacaktır. Konaklamamızda sabah kahvaltısı dahildir.

Bu tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Havana’da ki evlerinde konaklamaya ve 5. ve 6. günlerini serbest olarak geçirmeye devam edeceklerdir. Tur liderimiz yerel rehberimizle beraber tura katılan misafirlerimizle hareket edecektir.


5. Gün: HAVANA - CIENFUEGOS – TRINIDAD EKSTRA TUR GÜNÜ

Sabah evlerimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte 1 geceliğine Havana’dan ayrılıyoruz. Amerikalıların Küba Devrimi’ni bastırmak için çıkartma yaptığı PrayaGiron, nam-i diğer domuzlar körfezi üzerinden Cienfuegos’a doğru yola devam ediyoruz. Varışımızın ardından yapacağımız turumuzda Kent mimarisinin yanı sıra coğrafi anlamda da çok güzel bir yer olan Cienfuegos sokaklarında dolaşacağız, tarihi tiyatroyu ziyaret edeceğiz. Öğlen yemeğimizi Cienfuesgosta yerel bir restoranda alacağız. Cienfuegos’tan ayrıldıktan sonra iki saat kadar sürecek yolculukla Trinidad’a varıyoruz. UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Trinidad kasabası Arnavut kaldırımlı sokakları renkli koloniyel binaları İznaga kulesi ve tropik iklimin kasabaya kattığı özgün hava ile bugün Küba’da turistlerin uğrak yeri olmuştur. Trinidad’a varışımızın ardından evlerimize yerleşiyoruz. Sonrasında rehberimizin belirleyeceği saatte grubumuzla toplanarak Trinidad sokaklarında yürüyüş yapıyoruz ve sonrasında serbest zaman. Geceleme Trinidad’da evlerimizde.(Akşam yemeği için rehberimizden restoran önerisi alabilirsiniz. Bazı evlerde akşam yemeği de verilmektedir ev sahibi ile fiyat konusunda görüşebilirsiniz.)


6. Gün: HAVANA

Sabah kahvaltısından sonra tüm gün serbest zaman. Serbest günümüzde Havana'nın keyfini çıkartabilir; hediyelik alış verişi yapma imkanı bulabilirsiniz. Geceleme Havana'da evlerimizde.


6. Gün: TRINIDAD – SANTA CLARA – HAVANA EKSTRA TUR GÜNÜ

Sabah erkenden evlerimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Trinidad’dan ayrılıyoruz. Santa Clara merkez Küba’nın başkenti ve devrimin en önemli tanığı olan şehirdir. Santa Clara’da Ernesto Che Guevara’nın mozolesini ziyaret edeceğiz. Daha sonra Che’nin kumandasındaki gerilla birliğinin raydan çıkararak ele geçirdiği treni ve Batista güçlerinin lojistik desteğini keserek zaferin yolunu açan bu önemli olayın izlerini göreceğiz. Yerel restoranda alacağımız öğlen yemeğinin ardından Havana’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Havana’ya varışımızın ardında evlerimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Havana’da evlerimizde.


7. Gün: HAVANA / PARİS

Sabah evlerimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman ve evlerimizin boşaltılması. Rehberimizin belirleyeceği saatte Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından yerel saat ile 20:55'te Air France Havayollarının AF825 sayılı tarifeli seferi ile Paris’e hareket. Gecelememiz uçakta geçecektir.


8. Gün: PARİS / İSTANBUL

Yerel saat ile sabah 11:50'de Paris’e varış. Akşam ki bağlantı uçağımıza kadar Paris Havalimanındayız. (Geçerli Shengen vizesi olan misafirlerimiz arzu ederlerse bekleme zamanında dışarı çıkarak Paris’i gezme imkanı bulabilirler.) Akşam saat 22:40’da Air France Havayollarının AF1390 sayılı tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. Yerel saat ile sabaha karşı 04:10'da İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Air France Havayolları ile Paris Aktarmalı İstanbul-Havana-İstanbul Arası Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • 6 Gece Havana Casa Particular (yerel evlerde) Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Öğlen Yemekli Havana Şehir Turu
 • Havalimanı - Casa - Havalimanı Transferi
 • Türkçe ve Yerel Rehberlik Hizmeti
 • Tursab Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Küba Vizesi Ücreti 35.00 €uro
 • Öğlen ve Akşam Yemekleri
 • Pinar Del Rio & Vinales Turu (90.00 €uro)
 • Varedero Turu (100.00 €uro)
 • 1 Gece 2 Gün Paket Tur 200.00 €uro (Trinidad Casa Konaklama – Cienfuegos Turu –SantaClara & Che Turu – Transferler – Turlarda Öğlen Yemekleri – Yerel ve Türkçe Rehberlik)
 • Kişisel Harcamalar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı (50.00 TL)
 • Yerel Rehber ve Şoför Bahşişleri (Kişi başı 30.00 €uro gidiş günü alanda rehberimiz tarafından toplanacaktır.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  04 Aralık • 08, 22 Ocak • 26 Şubat • 05, 19 Mart • 02 Nisan

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
  04.12.2021Casa (Yerel Ev)999,00 €1.249,00 € 999,00 €0 - 2 Yaş 259,00 €
  2 - 12 Yaş 949,00 €
  Taksitler »
  08.01.2022Casa (Yerel Ev)999,00 €1.249,00 € 999,00 €0 - 2 Yaş 259,00 €
  2 - 12 Yaş 949,00 €
  Taksitler »
  22.01.2022Casa (Yerel Ev)1.049,00 €1.299,00 € 1.049,00 €0 - 2 Yaş 259,00 €
  2 - 12 Yaş 999,00 €
  Taksitler »
  26.02.2022Casa (Yerel Ev)1.179,00 €1.429,00 € 1.179,00 €0 - 2 Yaş 259,00 €
  2 - 12 Yaş 1.129,00 €
  Taksitler »
  05.03.2022Casa (Yerel Ev)1.129,00 €1.379,00 € 1.129,00 €0 - 2 Yaş 259,00 €
  2 - 12 Yaş 1.079,00 €
  Taksitler »
  19.03.2022Casa (Yerel Ev)1.079,00 €1.329,00 € 1.079,00 €0 - 2 Yaş 259,00 €
  2 - 12 Yaş 1.029,00 €
  Taksitler »
  02.04.2022Casa (Yerel Ev)999,00 €1.249,00 € 999,00 €0 - 2 Yaş 259,00 €
  2 - 12 Yaş 949,00 €
  Taksitler »

  Ek Bilgiler

  İleri tarihlerde programda belirtilen uçuş saatleri değişiklik gösterebilir. Güncel saatleri acentanızdan kontrol ediniz.

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Evraksız Kolay Vize

  Yeşil Pasaport Vizesiz

  Yorumlar

  Yorum Yaz

  Küba (Havana Casa/Yerel Ev Konaklama) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Birde Bu Turlara Bakın

  
  Selanik Atina Gümülcine

  Selanik Atina Gümülcine


  • 5 Gece 6 Gün
  • B1 Lüks Otobüsle
  • 3*4*Şehir Merkezi Otel Kahvaltı

  03.11.2021
  349,00
  
  Kahire İskenderiye Turu (4 Gece Konaklamalı)

  Kahire İskenderiye Turu (4 Gece Konaklamalı)


  • 4 Gece 5 Gün
  • Nile Air Havayolları İle
  • 5*Ramses Hilton Hotel Yarım Pansiyon

  10.11.2021
  649,00
  
  Sofya - Plovdiv

  Sofya - Plovdiv


  • 3 Gece 4 Gün
  • D2 Belgeli Lüks Otobüs
  • 4* Oteller Kahvaltı Dahil

  28.10.2021
  169,00
  
  Sofya - Plovdiv

  Sofya - Plovdiv


  • 2 Gece 3 Gün
  • D2 Belgeli Lüks Otobüs
  • 4*Oteller Kahvaltı Dahil

  28.10.2021
  79,00
  
  Dubai (29 Ekim Cumhuriyet Bayramına Özel )

  Dubai (29 Ekim Cumhuriyet Bayramına Özel )


  • 3 Gece 4 Gün
  • Air Arabia Havayolları İle
  • 3*4*5 Otel Oda Kahvaltı Konaklama

  28.10.2021
  449,00
  
  Cadılar Bayramı Transilvanya Şatolar Turu

  Cadılar Bayramı Transilvanya Şatolar Turu


  • 3 Gece 4 Gün
  • B1 Lüks Otobüs İle
  • 3*4* Otel Oda Kahvaltı

  28.10.2021
  99,00
  
  Yunanistan Bulgaristan Romanya Turu

  Yunanistan Bulgaristan Romanya Turu


  • 5 Gece 6 Gün
  • Lüks Otobüs İle
  • 4* Otel Yarım Pansiyon

  29.10.2021
  299,00
  
  Budapeşte & Balaton Gölü

  Budapeşte & Balaton Gölü


  • 5 Gece 6 Gün
  • Türk Havayolları
  • 4* Otellerde Kahvaltı Dahil

  31.10.2021
  599,00
  
  Dubai Turu (Öğle Yemeği Vize DAHİL)

  Dubai Turu (Öğle Yemeği Vize DAHİL)


  • 3 Gece 4 Gün
  • Air Arabia Havayolları İle
  • 3*4*5 Otel Oda Kahvaltı Konaklama

  
  Antwerp & Fenerbahçe Maç Turu (Türk Havayolları Seferi İle)

  Antwerp & Fenerbahçe Maç Turu (Türk Havayolları Seferi İle)


  • 3 Gece 4 Gün
  • Türk Havayolları Özel Seferi İle
  • 4* Otel Oda Kahvaltı Konaklama

  E-Bülten Aboneliği

  En avantajlı kampanyalarımız için bültenimize abone olun, kampanya ve fırsatları kaçırmayın!