• Budva
 • Budva
 • Budva
 • Budva
 • Budva
 • Budva

Tur Süresi

3 Gece 4 Gün


'den itibaren

Konaklama

3*/4*Oteller Kahvaltı Dahil

Ulaşım

Air Montenegro Havayolları

Gezilecek Yerler

Budva Tivat-Porto Montenegro-Perast-Kotor

Kalkış Yerleri

İstanbul Havalimanı

0850 228 86 77

Budva Hakkında Genel Bilgiler

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Tivat - Budva

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde saat 14.00’de bulunma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Air Montenegro MNE-401 sefer sayılı uçuşu ile saat 17:00’de Tivat’a hareket. Yerel saat ile 17.40’da Karadağ’ın Tivat Havalimanı’na varış. Şirin bir sayfiye kenti olan Tivat’ın küçük havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla kısa bir yolculuk sonrası Budva’ya varıyoruz. Muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva’da varış sonrası yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra  konaklama yapılacak otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde. 


2. Gün: Budva (Tivat-Porto Montenegro-Perast-Kotor)

Sabah kahvaltısının ardından serbest gün, alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Kotor ve Fiyortlar Turu.(55 Euro) Bu turumuzda Tivat, Porto Montenegro, Kotor ve  Perast’ı göreceğiz. Önce Tivat’a hareket edecek ve zengin yapılaşmasıyla Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor’u,  Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini göreceğiz. Karadağ'ın güneybatısında ve Hırvatistan'ın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupa’nın Norveç’ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından Kotor fiyortunun serin sularında denize girebileceğiniz barok kasaba Perast’ı ziyaret edeceğiz. Mayonuzu yanınıza almayı unutmayınız. Akşama doğru Budva’daki otele dönüş. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde. 

 


3. Gün: Budva (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Bar - Sveti Stefan)

Sabah kahvaltısı sonrası serbest gün, alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Montenegro turu. (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Bar - Sveti Stefan) (55 Euro) Bu turumuzda önce eski krallık başkenti Cetinje’yi ve buradaki tarihi manastırı görüyoruz. Daha sonra İşkodra gölünü görerek kıyısındaki şirin kasaba Virpazar’ı ziyaret ediyoruz. Gezimizin bir sonraki durağı Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar. Aynı zamanda Karadağ’ın ana limanı olan şehirde biz dağlık kısmı olan Stari Bar’ı geziyor ve  burada tarihi Bar kalesini ve Osmanlı’dan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük ve şirin çarşısını ziyaret edip günün finalini olağanüstü manzarasıyla Sveti Stefan ile yapıyoruz. Uzun yıllar önce balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde fotoğraf molası veriyoruz. 15. yy’da surlarla korunan bir köy olan ve 1950’lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80’lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Turumuzun bitiminde Budva’ya dönüyoruz. Akşam Budva’nın eğlenceli mekanlarında vakit geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.


4. Gün: Budva - Tivat - İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Otelden saat 11:00’de Tivat Havalimanı’na hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Air Montenegro MNE-400 sefer sayılı uçuşu ile akşam 13:40’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 16.20’de İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Air Montenegro Havayolları ile İstanbul / Tivat / İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti 
 • Havalimanı Vergileri 
 • Seçilen Kategori Otelde 3 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Alan/Otel/Alan Transferleri
 • Budva Old Town(Kale) Panoramik Yürüyüş Turu
 • Otel/Şehir Vergileri
 • Türkçe Rehberlik ve Asistanlık Hizmeti

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurt Dışı Çıkış Harcı (50.00TL)
 • Otel Ekstraları ve Tüm Kişisel Harcamalar
 • Programda Dahil Olduğu Belirtilmeyen Hizmetler ve Ekstra Turlar
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası (15.00 €uro) - 65 Yaş Üstü (20.00 €uro)
 • Rehber ve Şoför Bahşişleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları

  Ek Bilgiler

  1. Tatilob; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
  2. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan ve satış temsilcinizden öğrenebilirsiniz. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tatilob sorumlu tutulamaz. Tatilob, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
  3. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
  4. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
  5. Tura katılım için Tatilob tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Tatilob sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
  6. Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
  7. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından TATİLOB  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
  8. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilob sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Tatilob sorumlu tutulamaz.
  9. Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Tatilob sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
  10. Tatilob, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, ilave yataklar; açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
  11. Katılımcıların seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
  12. Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Tatilob misafirleri Tatilob sorumluluğundadır.
  13. Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi yoğun dönemlerde  oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede olabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce bilgi verilecektir.
  14. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
  15. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  İptal Şartları

  Tur tarihne 15 gün kala iptal etme hakkı

  Vize Bilgileri

  Vizesiz

  Yorumlar

  Yorum Yaz

  Budva HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Birde Bu Turlara Bakın

  
  Belgrad

  Belgrad


  • 3 Gece 4 Gün
  • Pegasus Havayolları
  • 4* Oteller Kahvaltı Dahil

  28.10.2021
  449,00
  
  Budva Turu

  Budva Turu


  • 3 Gece 4 Gün
  • Air Montenegro Havayolları İle
  • 3*4* Otel Oda Kahvaltı

  28.10.2021
  349,00
  
  Air Albania HY ile Balkan Üçlüsü Vizesiz

  Air Albania HY ile Balkan Üçlüsü Vizesiz


  • 3 Gece 4 Gün
  • Air Albania Havayolları İle
  • 4*Otel Oda Kahvaltı Konaklama

  28.10.2021
  299,00
  
  29 Ekim Özel Lviv Turu (Türk Havayolları İle)

  29 Ekim Özel Lviv Turu (Türk Havayolları İle)


  • 3 Gece 4 Gün
  • Türk Havayolları
  • 3*Otel Kahvaltı Dahil

  28.10.2021
  329,00
  
  Baştan Başa Ukrayna Turu Skyup Hava Yolları ile Odessa Başlar

  Baştan Başa Ukrayna Turu Skyup Hava Yolları ile Odessa Başlar


  • 7 Gece 8 Gün
  • Skyup Hava Yolları İle
  • 3*4* Oteller Oda Kahvaltı Dahil

  29.10.2021
  549,00
  
  Bangkok - Pattaya

  Bangkok - Pattaya


  • 7 Gece 8 Gün
  • Mahan Air
  • Oda Kahvaltı

  14.11.2021
  449,00
  
  Lviv

  Lviv


  • 3 Gece 4 Gün
  • Pegasus Havayolları
  • 3* Otel Kahvaltı Dahil

  01.11.2021
  269,00
  
  Kharkov

  Kharkov


  • 3 Gece 4 Gün
  • Pegasus Havayolları
  • 3* Otel Kahvaltı Dahil

  01.11.2021
  269,00
  
  Büyük Balkan

  Büyük Balkan


  • 6 Gece 7 Gün
  • Pegasus Havayolları
  • 4*/5* Oteller Yarım Pansiyon

  11.12.2021
  379,00
  
  Bukovel Kayak 6 Gece 7 Gün

  Bukovel Kayak 6 Gece 7 Gün


  • 6 Gece 7 Gün
  • Pegasus Havayolları
  • 3* Otel Kahvaltı Dahil

  27.12.2021
  499,00
  E-Bülten Aboneliği

  En avantajlı kampanyalarımız için bültenimize abone olun, kampanya ve fırsatları kaçırmayın!