• Dubai (Şehir Turu & Vize Dahil)
 • Dubai (Şehir Turu & Vize Dahil)
 • Dubai (Şehir Turu & Vize Dahil)
 • Dubai (Şehir Turu & Vize Dahil)
 • Dubai (Şehir Turu & Vize Dahil)
 • Dubai (Şehir Turu & Vize Dahil)

Tur Süresi

3 Gece 4 Gün


'den itibaren

Konaklama

3*4*5 Otellerde Kahvaltı Dahil

Ulaşım

Air Arabia Havayolları İle

Gezilecek Yerler

Dubai

Kalkış Yerleri

Sabiha Gökçen Havalimanı

0850 228 86 77

Dubai (Şehir Turu & Vize Dahil) Hakkında Genel Bilgiler

Tur Programı

1. Gün: ISTANBUL – DUBAI

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde AirArabia Hava Yolları kontuarı önünde 21.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından AirArabia Hava Yollarının G9283 tarifeli seferi ile 00.35’de(Çarşamba’yı Perşembe’ye bağlayan gece) Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 05:35’deDubai Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen aracımız ile Öğle yemekli şehir turumuz başlıyor.Arap yarım adasında yedi emirlikten biri olan Dubai’yi yakından gözlemleyebileceğimiz turumuzda Abra adı verilen Dubai’nin geleneksel teknesine binip dünyaca ünlü markaların imitasyon ürünlerinin bulunduğu Dubai ‘deki ekonomik alışveriş bölgelerinden biri olan Altın ve Baharat çarşısına doğru yola çıkıyoruz. Ardından SheikhPalace,EmiratesTower,GökdelenlerCaddesi,Dünya’nın tek yedi yıldızlı oteli olan Burj Al Arab, Jumeriah Bölgesi ve Palmiye adasını gezip bu anları fotoğraflayarak ölümsüzleştiriyoruz. Gezinin ardındanöğle yemeğini alacağımız otele geçiyoruz. Öğle yemeğinin ardından otellere giriş işlemini tamamlıyoruz. Dinlenmenin ardındanakşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Madinat Jumeirah / SoukMadinat&Çöl ÇiğeğiBurjKhaliha&Dubai Mall Alışveriş Merkezi veFountainshow turuna katılabilirler.(40 Euro– FiyataBurjKhalifa Giriş Ücreti Dahil Değildir)Bu turumuzda ilk olarak MadinatJumeirah’a gidiyoruz. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz.İkinci durağımız Dünya’nın en büyük mimarisi olan BurjKhalifa.Ülkemizdeki yada diğer ülkelerdeki binaların yüksek olduğunumu düşüyorsunuz ? Bizce BurjKhalifayı gördükten sonra fikriniz değişecektir. Tasarımında çöl çiçeği Hymenocalis’ten esinlenen bu muhteşem mimari eser Dünya’nın en yüksek binası olma ünvanına sahiptir. Bu muhteşem mimarinin 124.katına kadar çıkp muhteşem Dubai manzarsınıbirkez de buradan izlemenizi kesinlikle öneririz. Turumuzda 3. Durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall. Dubai Mall’de mola verdikten sonraFountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz.Turumuzunardından otelimize transfer. Geceleme otelde.


2. Gün: DUBAI

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Abu Dhabi &SheikhZayed Camii & Ferrari World turuna katılabilirler. (55 Euro) Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Şeyh Zaid camisi ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi panaromik şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli EmiratesPalace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı HeritageVillage müzesi görülecek yerler arasında. Öğle yemeği molamızınardından dünyaca ünlü Ferrari dünyasında  fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai’ye geri dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne 


DhowCruise (Marina) turunakatılabilirler.(80 Euro) Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde 
seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turlarda genellikle şov yoktur, geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak amaçlanmıştır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.


3. Gün: DUBAI

Sabah kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek MiracleGarden turuna katılabilirler. (35 Euro) Yaklaşık 18 dönümlük arazi içinde Mısırdan, Amerika bir ülkeye 45 milyon çiçeği bir arada barından Dünyanın en büyük bahçesinde kendinizi masal bahçesinde gibi hissedeceğiniz bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. (80 Euro) 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.


4. Gün: DUBAI - ISTANBUL

Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltıdan sonra,ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarakDubai Eski Çarşılar turuna katılabilirler. (35 Euro) Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralara binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra, rehberinizin belirteceği saatte kadar serbest zaman. Daha sonra havalimanına hareket. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından AirArabia Hava Yollarının G9284 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.00’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.30’da varış ve turumuzun sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • AirArabia ile İstanbul (SAW) – Dubai (SHJ) – İstanbul (SAW) arası uçak bileti,
 • Havalimanı Vergileri,
 • Alan – otel – alan transferleri,
 • Seçilecek kategori otelde 3 Gece Oda – Kahvaltı Konaklama,
 • Öğle Yemekli Dubai Şehir Turu,
 • Türkçe Rehberlik hizmetleri,
 • Vize Ücreti (80 Euro) – Yeşil pasaportlu misafirlere vize uygulaması yoktur. Yeşil pasaport sahipleri vize haklarını ücretsiz verilecek Akşam Yemekli Çöl Safari turu ile kullanacaklardır.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış harcı: (50 TL)
 • Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
 • TourismDirham / Otel Vergisi  Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir)(2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 Eur), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 EUR)'dir.
 • Ekstra Turlar ve Kişisel Harcamalar
 • İsteğe Bağlı Rehber ve Şöför Bahşişleri,

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları

  Ek Bilgiler

  1. Tatilob; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
  2. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan ve satış temsilcinizden öğrenebilirsiniz. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tatilob sorumlu tutulamaz. Tatilob, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
  3. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
  4. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
  5. Tura katılım için Tatilob tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Tatilob sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
  6. Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
  7. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından TATİLOB  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
  8. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilob sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Tatilob sorumlu tutulamaz.
  9. Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Tatilob sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
  10. Tatilob, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, ilave yataklar; açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
  11. Katılımcıların seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
  12. Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Tatilob misafirleri Tatilob sorumluluğundadır.
  13. Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi yoğun dönemlerde  oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede olabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce bilgi verilecektir.
  14. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
  15. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  İptal Şartları

  Tur tarihine 15 gün  kala  kesintisiz iptal etme hakkı

  Vize Bilgileri

  Birleşik Arap Emirliklerine turistik amaçlar ile seyahat eden kişiler dışında fuar, iş gezisi, akraba ziyareti ve diğer sosyal aktiviteler nedeni ile seyahat eden kişilerin vize almaları gerekmektedir. Turistik Dubai vizesi 4 farklı gruba ayrılmaktadır.

  30 günlük tek girişli Dubai vizesi: Kısa dönem vize türünden olan bu vizeye sahip olan kişiler, Dubai’de bir kere giriş yapma şartı ile 28 gün kalabilmektedirler.
  30 günlük çok girişli Dubai vizesi: Kısa dönem vize türünden olan bu vizeye başvuran kişilere 30 günlük seyahat hakkı verilir ve bu seyahat sırasında çoklu giriş hakkı tanınır.
  90 günlük tek girişli Dubai vizesi: Dubai’de en fazla 90 gün kalma hakkı tanınan kişiler, ülkeye tek giriş yapabilmektedirler. Bu vize uzun dönem vize türlerinden biridir. 90 günlük tek girişli vize başvurusu onaylanmış olan kişilere 1 ay süre ile bekleme hakkı tanınmaktadır.
  90 günlük çok girişli Dubai vizesi: 90 günlük kalma süresince çok giriş hakkı verilmektedir.
  Dubai vizesinde verilen kalma süresini dolduran kişiler vize süresini yeniden uzatamaz. Yeni vize için Dubai’den çıkış yapması ve yeniden vize başvurusunda bulunması gerekmektedir.

  Yorumlar

  Yorum Yaz

  Dubai (Şehir Turu & Vize Dahil) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Birde Bu Turlara Bakın

  
  Selanik Atina Gümülcine

  Selanik Atina Gümülcine


  • 5 Gece 6 Gün
  • B1 Lüks Otobüsle
  • 3*4*Şehir Merkezi Otel Kahvaltı

  03.11.2021
  349,00
  
  Kahire İskenderiye Turu (4 Gece Konaklamalı)

  Kahire İskenderiye Turu (4 Gece Konaklamalı)


  • 4 Gece 5 Gün
  • Nile Air Havayolları İle
  • 5*Ramses Hilton Hotel Yarım Pansiyon

  10.11.2021
  649,00
  
  Sofya - Plovdiv

  Sofya - Plovdiv


  • 3 Gece 4 Gün
  • D2 Belgeli Lüks Otobüs
  • 4* Oteller Kahvaltı Dahil

  28.10.2021
  169,00
  
  Sofya - Plovdiv

  Sofya - Plovdiv


  • 2 Gece 3 Gün
  • D2 Belgeli Lüks Otobüs
  • 4*Oteller Kahvaltı Dahil

  28.10.2021
  79,00
  
  Dubai (29 Ekim Cumhuriyet Bayramına Özel )

  Dubai (29 Ekim Cumhuriyet Bayramına Özel )


  • 3 Gece 4 Gün
  • Air Arabia Havayolları İle
  • 3*4*5 Otel Oda Kahvaltı Konaklama

  28.10.2021
  449,00
  
  Cadılar Bayramı Transilvanya Şatolar Turu

  Cadılar Bayramı Transilvanya Şatolar Turu


  • 3 Gece 4 Gün
  • B1 Lüks Otobüs İle
  • 3*4* Otel Oda Kahvaltı

  28.10.2021
  99,00
  
  Yunanistan Bulgaristan Romanya Turu

  Yunanistan Bulgaristan Romanya Turu


  • 5 Gece 6 Gün
  • Lüks Otobüs İle
  • 4* Otel Yarım Pansiyon

  29.10.2021
  299,00
  
  Budapeşte & Balaton Gölü

  Budapeşte & Balaton Gölü


  • 5 Gece 6 Gün
  • Türk Havayolları
  • 4* Otellerde Kahvaltı Dahil

  31.10.2021
  599,00
  
  Dubai Turu (Öğle Yemeği Vize DAHİL)

  Dubai Turu (Öğle Yemeği Vize DAHİL)


  • 3 Gece 4 Gün
  • Air Arabia Havayolları İle
  • 3*4*5 Otel Oda Kahvaltı Konaklama

  
  Antwerp & Fenerbahçe Maç Turu (Türk Havayolları Seferi İle)

  Antwerp & Fenerbahçe Maç Turu (Türk Havayolları Seferi İle)


  • 3 Gece 4 Gün
  • Türk Havayolları Özel Seferi İle
  • 4* Otel Oda Kahvaltı Konaklama

  E-Bülten Aboneliği

  En avantajlı kampanyalarımız için bültenimize abone olun, kampanya ve fırsatları kaçırmayın!