Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

Venedik Turu ( Gondol Turu Hediyedir ) Türk Havayolları İle

4 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Venedik

Süre

4 Gün

Tur Kodu

V001

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

4 Gün

599 €

399

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  İstanbul - Venedik

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1871 sayılı tarifeli seferi ile saat 11:55’te Venedik’e uçuş. Yerel saat ile 13:25’te varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için Tronchetto meydanına hareket. Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turu. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik`in sembolü olan Gondol turu (Hediyedir). Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

 • 2Gün

  Venedik

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Verona-Garda Gölü turuna katılabilirler (65€). Turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo & Julietin evi, Verona Arena’sı, değişik mimarisiye Scaligero Köprüsü ve Verona Katedrali görülecek yerler arasındadır. Verona turumuzun ardından Kuzey İtalya’nın en güzel göllerinden birisi olan Garda Gölü’nü ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası Venedik’e hareket. Geceleme otelimizde

 • 3Gün

  Venedik

  Sabah kahvaltısının serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bled - Ljubljana turuna katılma imkanı (75€). Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Ljubljana Nehri, Parlamento binası, Ljubljana Üniversitesi, Eskimeydan ve St.Nicholas Katedralini gördükten sonra Bohinj buzulunun etkisiyle oluşan Bled Gölü, 2km uzunluğunda ve 1.3 km genişliğindedir. Göl etrafındaki tepeleri, sudaki yansımalarını, geleneksel teknelerini, üzerinde kilise bulunan muhteşem adasını gölkenarındaki kuğularını fotoğraflamaya doyamayacaksınız.Göl çevresinde yürüyüş yaparak veya bisiklet kiralayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 4Gün

  Venedik - İstanbul

  Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Venedik Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK 1872 sayılı tarifeli seferi ile saat 11:50’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 18:50’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu

 • !

  Dahil Hizmetler

  Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul -  Venedik - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

  Gondol Turu Tatilob Hediyesidir.

  Havalimanı vergileri

  3* otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama

  Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

  Panoramik Venedik şehir turu

  Vaporetto ücreti (20 Euro)

  Şehir vergileri (20 Euro)

  Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

   

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli  160 EURO 

  Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

  Ekstra turlar

  Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

  Ücrete dahil olan hizmetlerde açık olarak belirtilmeyen tüm hizmetler

  SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Detaylı bilgi için lütfen satış temsilcinize danışınız.)

  SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 1000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)

  Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.