Tüm Turlarımızda Covid19 Tedbirleri Alınmıştır

VİETNAM - KAMBOÇYA

9 Gün

Tur Programı

Programı Gör

Destinasyon

Vietnam,Kamboçya

Süre

9 Gün

Tur Kodu

Kambç07

Rezervasyon Talep Formu

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER FIRSATI

9 Gün

1,499 €

1,199

Tur Programı Yazdır

 • 1Gün

  İSTANBUL - SAIGON(HO CHİ MINH)

  Turumuz saat 22.30’da İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Saat 02.25’de Türk Havayolları TK162 sefer sayılı uçuşu ile Saigon’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17:10 'da Saigon’a varış. Özel aracımız ile otelimize transferimiz ardından dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam yemeğimizde yerel restoranda alınacaktır.
   

 • 2Gün

  SAIGON

  Kahvaltının ardından panoramik Ho Chi Minh şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Cu Chi Tünelleri turumuza katılabilirler. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Turdan sonra otele transfer. Geceleme otelimizde.
  Cu Chi Tünelleri Turu 45 Dolar

   

 • 3Gün

  SAIGON  - SIEM REAP

  Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak “ Öğle yemekli Mekong Deltası” turuna katılabilirler. Suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünyaya, My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımızı takiben yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengârenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Turdan sonra havaalanına transfer ve Siem Reap’e uçuş. Varışta otele transfer ve geceleme otelimizde.
  Öğle yemekli Mekong Deltası Turu 80 Dolar

 • 4Gün

  SIEM REAP  ANGKOR THOM – ANGKOR WAT

  Kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Baphuon, Bayon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Daha sonra insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat ile gezimizi tamamlıyoruz. Gezimizin ardından otelimize döneceğiz. Konaklama Siem Reap otelimizde.

 • 5Gün

  SIEM REAP  - HANOI

  Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Güney Doğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonle Sap Gölü tekne turuna katılabilirler. Yapacağımız tekne turunda Kamboçya’nın en önemli gelir kaynağı olan balıkçılıkla geçinen ailelerin, kazıklar üzerine oturtulmuş evleri ve yüzen evlerini yakından görüyoruz. Tur bitimi havaalanına transfer olup, yerel havayolları ile Hanoi’ye uçuyoruz. Varışta otele transfer ve geceleme Hanoi otelimizde.
  Tonle Sap Gölü tekne turu 40 Dolar

 • 6Gün

  HANOI

  Kahvaltının ardından yapılacak panoramik Hanoi şehir turumuzda Ho Chi Minh Mozalesi, Başkanlık Sarayı, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı ve Single Pillar Pagodası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası yerel restoranda öğle yemeğimizi alıp otelimize transfer oluyoruz. Akşamüzeri dileyen misafirlerimiz akşam etkinliği olarak “Yemekli Su Kuklası Tiyatrosu ve Gece Turu”na katılabilirler. Hanoi’de Kızılırmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası tiyatrosunu izleyip akşam yemeğimizi alacağız. Eski kent merkezinde yerel bir ulaşım aracı olan çekçeklerle (rickshow) yapacağımız gece turundan sonra otele transfer ve geceleme Hanoi otelimizde.
  Yemekli Su Kuklası Tiyatrosu ve Gece Turu 55 Dolar

 • 7Gün

  HANOI

  Kahvaltın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay turuna katılabilirler. Keyifli bir tekne turunda dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezi keşfedeceğiz. Adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi alıp, tur sonrası Hanoi otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
  Öğle Yemekli Halong Bay tekne turu 95 Dolar

 • 8Gün

  HANOİ - ISTANBUL

  Kahvaltın ardından rehberimizin belirlediği saatte Hanoi’ye doğru yola çıkacağız. Hanoi’de serbest zaman ve öğle yemeği. Daha sonra havaalanına transfer olacağız. Saat 22.00’de Türk Havayolları’na ait TK165 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yeni günü uçakta karşılıyoruz.

 • 9Gün

  İSTANBUL

  Yerel saat ile 04.35’te İstanbul Havalimanı’na hoş geldiniz.

   

 • !

  Dahil Hizmetler

  Türk Havayolları ile İstanbul – Saigon/Hanoi - İstanbul gidiş ve dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve vergileri
  Saigon – Siem Reap ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
  Siem Reap – Hanoi ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
  Programda belirtilen şehirlerde 4* otellerde oda-kahvaltı konaklamalar
  2.- 4.- 6. günlerde öğle ve 1. günde akşam yemekleri
  Programda dahil olduğu belirtilmiş geziler
  Ho Chi Minh ve Hanoi şehir turları
  Türkçe rehberlik hizmeti

 • !

  Dahil Olmayan Hizmetler

  Yurtdışı çıkış fonu (50 TL)
  Yemeklerde alınacak içecekler
  Seyahat sigortası
  Programda dâhil olduğu belirtilmemiş geziler
  Ekstra turlar
  Programda dâhil olduğu belirtilmemiş öğle ve akşam yemekleri
  Kişisel harcamalar
  Bahşişler
  Vietnam (çok girişli) ve Kamboçya vizeleri